w

[VIDEO] Drake pojawił się na scenie w polskim mundurze!

fot. Screenshot Twitter

Podczas koncertu Giveona niezwykłą niespodziankę fanom zrobił Drake. Raper niespodziewanie wszedł na scenę i uściskał się z przyjacielem . Ekscytacja fanów sięgnęła zenitu, tymczasem polscy wielbiciele zauważyli nietypowy strój rapera…

30 listopada w trakcie koncertu w Toronto Giveon zaprosił na scenę swojego przyjaciela Drake’a. Pojawienie się wokalisty nie było jednak przypadkowe. Artyści znają się od długiego czasu i wspólnie nagrali już piosenkę. Gdy widzowie dostrzegli Drake’a , natychmiast wpadli w euforię, zaczęli krzyczeć i bić brawo.

Zdziwienie Polskich fanów spowodował jednak strój rapera. Drake wszedł na scenę w kurtce i spodniach w kamuflażu polskiej armii. Specyficzne barwy i flagę Polski natychmiast dostrzegli fani.

Internauci głowili się też, dlaczego raper założył na siebie właśnie polski mundur, lecz nie udało się dojść do jasnego wniosku.

Parę dni temu Drake na sowim Instagramie zapozował też w mundurze Multicam. Na tym kamuflażu są bazowane polskie mundury „Suez”. W mundurach tego typu możemy spotkać Polskie Wojska Specjalne, ABW, BOR, czy specjalne jednostki policji.

Może coś rzeczywiście ciągnie Drake’a do Polski?

Do sprawy nietypowego stroju rapera odniosła się Agencja Mienia Wojskowego.

Raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wzoru 128. Wszystkich fanów Drake’a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży” – poinformowano w mediach społecznościowych.

źródło: Reddit; Twitter – DrakeChart , nojumper

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Elliot Page pozuje bez koszulki przed lustrem. Aktor chwali się ciałem po operacji, internauci są zachwyceni

Boris Johnson oskarżony o złamanie lockdownu! Polityk imprezował na Downing Street w święta