w ,

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Modelka chciała zajść w ciążę używając zużytej prezerwatywy Drake’a… Nie spodziewała się pułapki! Pozwała rapera

fot. Instagram screenshot & Pixabay

Jedna z instagramerek chciała zajść w ciąże z gwiazdą muzyki przy pomocy zużytej prezerwatywy. Nie przewidziała jednak, że Drake zabezpieczył się na taki wypadek i… dolał do niej ostrego sosu! Dobry sposób na uniknięcie niechcianej ciąży?

Największe światowe gwiazdy muszą się odpowiednio zabezpieczać przed chorobami czy niechcianą ciążą podczas stosunku. Jak wyszło na jaw, Drake używa niekonwencjonalnego sposobu, aby dodatkowo uchronić się przed zapłodnieniem łóżkowych partnerek.

Drake, a właściwie Aubrey Drake Graham, to 35-letni artysta kanadyjskiego pochodzenia. Raper jest niezwykle popularny i zdobył tytuł największego artysty Spotify dekady. Kanadyjczyk otrzymał dwie nominacje do Grammy 2022, ale wywołał niemałe kontrowersje rezygnując z nagród.

[VIDEO] Drake pojawił się na scenie w polskim mundurze!

Nie spodziewała się pułapki, teraz pozywa Drake’a

Według doniesień, Drake jakiś czas temu spędził noc z instagramową modelką. Spotkanie nie zakończyło się przyjemnie, bowiem kobieta ma zamiar pozwać rapera. O co chodzi?

Drake po stosunku poszedł do łazienki i wyrzucił zużytą prezerwatywę do kosza. Raper z uwagi na swoją sławę musi liczyć się z ewentualnymi próbami wykorzystania swojego DNA bez swojej wiedzy, więc postanowił zabezpieczyć się przed tą możliwością… wlewając do prezerwatywy ostry sos.

Najwyraźniej jego obawy były uzasadnione, bo wkrótce potem modelka miała wyciągnąć gumkę z kosza, wyjąć nasienie i próbować się nim zapłodnić. Cóż… sposób rapera zadziałał.

Kobieta wyznała, że przez podrażnienie krzyczała tak mocno, że sam Drake wbiegł do łazienki. Swoją historię opowiedziała blogowi Too Much Hot Tea.

Przyznał się, że wlał do prezerwatywy trochę ostrego sosu, żeby zabić plemniki – przekazała.

Teraz Instagramerka rzekomo próbuje pozwać rapera za uszkodzenie jej miejsc intymnych.

Drake skomentował sytuację wrzucając na swojego Instagrama post z opisem:

Możesz mieć swoje 15 minut sławy… Ja wezmę pozostałe 23 godziny i 45 minut.

Kanadyjczyk już wcześniej w swoich kawałkach wspominał, że musi przykładać szczególną uwagę do pozbywania się zużytych prezerwatyw, aby zapobiegać właśnie takim przypadkom.

Co sądzicie o sytuacji?

Źródła: Dailymail ; Instagram – champagnepapi ;

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Pewnie jeden z nielicznych, który się w ogóle zabezpiecza. Plus dla niego. A przy okazji widać z kim sypia tak naprawdę. Durne lampucery, byleby wyciągnąć kasę od bogacza, masakra.

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Novak Djoković nie zagra w Australian Open, bo się nie zaszczepił! Będzie deportowany

Ola Żuraw zaręczyła się w ZASKAKUJĄCYCH okolicznościach! Pierścionek robi wrażenie!