w

Taylor Lautner skrytykowany. Aktor odpowiada na atak. „Naprawdę wziąłbym to do siebie”

Taylor Lautner - fot. screenshot Instagram @taylorlautner
Taylor Lautner - fot. screenshot Instagram @taylorlautner

Taylor Lautner jest jedną z zagranicznych gwiazd, które podbiły serca rzeszy fanek. Swój sukces zawdzięczał przede wszystkim Sadze Zmierzch. Od tego czasu jednak minęło wiele lat, a fani ostatnio nie byli wyrozumiali dla swojego idola. Poszło o jego wygląd.

Taylor Lautner jest popularnym aktorem, który sławę zdobył dzięki rolom w młodzieżowych filmach. To właśnie on wcielał się w przystojnego wilkołaka w serii Saga Zmierzch. To był zaledwie początek jego kariery, ponieważ później postawił głównie na kino akcji. 

Aktor nie jest już od dawna młodzieńcem, gdyż na karku ma już 31 lat. Prywatnie spełnia się on w roli męża. W 2022 roku poślubił Taylor Dome. Swoim życiem chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że domowe życie niekoniecznie mu służy, przynajmniej według fanów.

Fani krytykują Taylora Lautnera

Gwiazdor w ostatnich latach skupił się bardziej na życiu prywatnym. Ostatni raz w produkcji filmowej grał w 2015 roku. Jednak pozostawał on aktywny w mediach społecznościowych. To tam fanom nie spodobało się jego obecny wygląd. 

  • Ludzie, gdzie ucieka jego linia włosów?
  • Ooogh nie starzeje się dobrze….
  • Cholera, wygląda gównianie
  • Czekajcie, wygląda strasznie staro. Co się stało?
  • Nie zestarzał się dobrze
  • Wygląda jak stary brokuł
  • Starzeje się, niczym rodzynki…

Internauci zarzucili aktorowi, że przestał o siebie dbać. Zwrócili uwagę na to, że źle się starzeje. Wiadomo, że jest to indywidualna sprawa i wiele zależy od genów oraz wyuczonych nawyków. Sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć na falę hejtu.

Gdyby to wydarzyło się dziesięć czy pięć lat temu, może nawet przed dwoma czy trzema laty, naprawdę wziąłbym to do siebie. Chciałbym zaszyć się w ciemnym kącie i nie wychodzić na zewnątrz. Chodzi o to, aby pamiętać, jakie wartości liczą się dla ciebie w życiu, aby być po prostu miłym człowiekiem. To nie jest takie trudne. Bądźmy dla siebie mili. Szerzmy miłość i pozytywność — powiedział aktor w relacji na Instagramie.

Gwiazdor podkreślił, że kiedyś mocno, by go dotknęły takie słowa. Teraz jednak nie mają one dla niego znaczenia. Najczęściej nawet nie czyta komentarzy w sieci. Aktor czuje się dobrze sam ze sobą i nie ma kompleksów na temat tego, jak wygląda. Wielu fanów przyznało mu rację, a nawet stanęło w jego obronie. Wielbiciele mówili, że ich zdaniem Lautner nie zmienił się i wciąż wygląda przystojnie.

Myślicie, że gwiazda Zmierzchu mocno się zestarzała? 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Doda, Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la @dodaqueen

Doda już wie, kiedy skończy karierę. Maryla Rodowicz komentuje. „Myślę, że to taki fake news”

Maciej Kujawski - fot. AKPA

Nie żyje Maciej Kujawski. To wielka strata dla świata bajek. Jego głos znali wszyscy