w

Szok! Janusz Józefowicz podczas spektaklu rzucił ze sceny: „ROZSTALIŚMY SIĘ kilka tygodni temu”. Natasza Urbańska zabrała głos

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz - fot. Gałązka/AKPA
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz - fot. Gałązka/AKPA

W miniony czwartek w Teatrze Buffo odbył się spektakl, podczas którego Janusz Józefowicz zszokował publiczność. W najmniej spodziewanym momencie miał powiedzieć, że rozstał się z Nataszą Urbańską. Jeden z tabloidów zwrócił się do wokalistki z prośbą o komentarz. Co powiedziała?

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska od niespełna 16 lat są małżeństwem. Mimo że na początku ich relacja była krytykowana z uwagi na dużą różnicę wieku, udowodnili, że to nie powód do zmartwień. Udało im się zbudować niezwykle trwały związek, którego owocem jest córka, Kalina.

W pewnym momencie fani zaczęli postrzegać ich jako niezwykle udane małżeństwo, lecz często się to zmienia. Z uwagi na to, że oboje bardzo chronią swoją prywatność, niewiele wiadomo o tym jak im się układa. W związku z tym w mediach co rusz pojawiają się artykuły, których autorzy sugerują, że ich uczucie się wypaliło i wisi nad nimi widmo rozwodu. Na szczęście małżonkowie nie biorą tego do siebie i dystansują się od takich plotek:

Co roku jestem rozwodzona. Mój mąż ma przegląd mediów, więc mnie o tym informuje: „Nic mi nie mówiłaś, Natasza, że coś tu się dzieje”. Z przymrużeniem oka to traktujemy, bo inaczej chyba się nie da. Ja nie czytam żadnych newsów, żadnych plotek

– Natasza tłumaczyła w wywiadzie dla Pomponika.

Teraz jednak sytuacja ma się inaczej. To sam Józefowicz miał podsycić podejrzenia.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska się rozwodzą?

W czwartek w Teatrze Buffo odbył się spektakl, podczas którego Janusz zszokował publiczność. O wszystkim opowiedziała czytelniczka Pudelka:

Janusz Józefowicz zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: „Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni”. Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych

– czytamy na łamach tabloidu.

Dziennikarze portalu postanowili zwrócić się z prośbą o komentarz do Nataszy. Jak relacjonują, wokalistka po usłyszeniu pytania sprawiała wrażenie zaskoczonej:

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media

– odpowiedziała z uśmiechem.

Urbańska miała oczywiście wideo, które za kilka dni trafi do sieci i jak zapewnia, będzie najodważniejszym w jej karierze.

Trzymacie kciuki za tę parę?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Karolina Korwin-Piotrowska - fot. AKPA

Tragedia na granicy: nie żyje żołnierz po ataku nożem! Poruszający komentarz Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska - fot. Gałązka AKPA, Instagram @annalewandowska

Robert Lewandowski wbił szpilę rodakom, komentując taneczne hobby żony? „Jak mieszka się w Polsce, nie ma się WIEDZY i OBYCIA, to patrzy się tak zero-jedynkowo”