w

Przerażający apel Agnieszki Woźniak-Starak! Prowadząca DDTVN wspomniała o NOWOTWORZE

Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak - fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami dramatyczną historią. W szczerym wpisie przestrzegła ich przed lekceważeniem objawów nowotworu. Ostatnie wydarzenia nieźle dały jej w kość.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych prowadzących Dzień dobry TVN. Na przestrzeni lat zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, z którymi od czasu do czasu dzieli się wybranymi kulisami życia prywatnego.

Po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, na jakiś czas ograniczyła aktywność zawodową i skupiła się na tym, by stanąć na nogi. W okresie żałoby mogła liczyć nie tylko na rodzinę i przyjaciół, ale i ukochane zwierzęta, którymi od lat się otacza. Dziennikarka ma kilka psów, którym poświęca swoją uwagę i spędza z nimi każdą wolną chwilę.

Ostatnio życie Agnieszki było bliskie przewrotu, o czym opowiedziała w mediach społecznościowych.

Agnieszka Woźniak-Starak przestrzega przed wczesnymi objawami nowotworu

Prowadząca Dzień dobry TVN w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie poruszyła temat swoich pupili. Okazuje się, że jeden z jej psów, Iwan, borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a weterynarze podejrzewali, że może mieć nowotwór. Na szczęście ta diagnoza się nie potwierdziła.

Szpital na peryferiach. Ku przestrodze. Iwan nie był wykastrowany. Skończyło się podejrzeniem nowotworu i finalnie kastracją w wieku 12 lat. A można to było zrobić wcześniej i nie byłoby problemu — wyjaśniła.

Korzystając z okazji, zwróciła internautom uwagę, by nigdy nie lekceważyli objawów choroby i wzbraniali się przed kupowaniem rasowych psów z pseudohodowli.

Bardzo uważajmy na pseudohodowle, bo to jest prawdziwe zło. Jeżeli ktoś chce mieć rasowego psa, to z rodowodem i z prawdziwej, sprawdzonej hodowli, gdzie te psy są dobrze traktowane i są zdrowe. Pseudohodowle to jest prawdziwy dramat zwierząt — dodała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez - fot. screenshot Twitter @sport_tvppl, Instagram @georginagio

Ronaldo zalał się łzami po porażce Portugalii na Mundialu. Jego partnerka uderza w trenera: „Nie można LEKCEWAŻYĆ najlepszego zawodnika na świecie!”

Eurowizja Junior 2022 - fot. Eurowizja.org

Eurowizja Junior 2022. Kto reprezentuje Polskę? Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs? Jak oglądać?