w

Popularna streamerka Kasix trafiła do szpitala! 25-latka przeszła UDAR! „Po streamie Remo zadzwonił po karetkę”

Kasix - fot. screenshot Instagram @kasix909
Kasix - fot. screenshot Instagram @kasix909

Popularna streamerka Katarzyna Paciorek, która działa w internecie pod pseudonimem Kasix trafiła do szpitala. 25-latka po zakończonej transmisji live poczuła się gorzej, co mocno ją zaniepokoiło. Co się stało?

Katarzyna Paciorek, znana w sieci jako Kasix, to popularna streamerka, która zasłynęła z tego, że jest pierwszą kobiecą mistrzynią T-Mobile Ligi Akademickiej. Od najmłodszych lat lubiła grać, ale już na studiach zaczęła zajmować się tym tematem na poważnie.

Moja pierwsza esportowa aktywność to właśnie Liga Akademicka. Wcześniej grałam dla przyjemności. Styczność z grami miałam od gimnazjum, zaczynałam w League of Legends. Potem przeszłam na Overwatcha i przy tym tytule już zostałam — powiedziała w wywiadzie dla sportowefakty.wp.pl.

Z biegiem czasu zaczęła prowadzić transmisje na żywo m.in. na Twitchu i to właśnie tam zdobyła serca widzów, bowiem jest jedną z niewielu streamerek w Polsce. To też przekłada się na jej zarobki — w ubiegłym roku na kanale Wspaniałe Wywiady pojawiła informacja o jej dochodach, a te naprawdę szokują.

[…] ja zarabiam między 20, a 50 [tysięcy — red.].

Niestety teraz będzie musiała zrobić sobie dłuższą przerwę, ponieważ stan jej zdrowia bardzo się pogorszył.

Streamerka Kasix miała udar

Kasia jeszcze wczoraj prowadziła transmisję na żywo, ale jak wyjaśniła w najnowszym wpisie na Instagramie, po jego zakończeniu zaczęła się gorzej czuć. Remo, jej partner, natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy. Po wykonaniu badań okazało się, że 25-latka przeszła udar.

Uwaga moi drodzy, trochę mnie nie będzie… Po streamie Remo zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat.

Dzięki szybkiej reakcji lekarzy dochodzi już do siebie, aczkolwiek przed nią jeszcze kilka badań. Jak informuje, w placówce będzie musiała spędzić kilka najbliższych dni.

Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7-10 dni.

Katarzyna Paciorek - fot. Instagram @kasix909
Katarzyna Paciorek – fot. Instagram @kasix909

Na następnym slajdzie wyjaśniła, że będzie aktywna w mediach społecznościowych i zamierza na bieżąco relacjonować to, co się u niej dzieje.

Ale spokojnie, szpitalne relacje będę dodawać, bo tu się takie dymy dzieją, że nawet na fame tak nie dymią.

@pantofelek.pl W wieku 25 lat 😳dużo zdrowia dla Kasix! #pantofelekpl #kasix #tiktoknews #greenscreenvideo ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Życzymy Kasi szybkiego powrotu do zdrowia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA

Antoni Królikowski usłyszał ZARZUTY! Grożą mu aż dwa lata więzienia! Prokuratura już zabrała głos w tej sprawie

Anita Lipnicka - fot. AKPA

Anita Lipnicka porzuciła karierę i zmieniła zawód?! Nie uwierzycie, czym będzie się teraz zajmować! „Niebo mnie woła”