w

Półnaga Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak wygląda jej ciało kilka miesięcy po porodzie. Fani pieją z zachwytu: „Jezu, jaka pupa”

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk przy okazji wakacji w Dubaju, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje półnaga. Po raz pierwszy pokazała, jak zmieniło się jej ciało blisko 7 miesięcy po porodzie. Internauci oszaleli na widok jej pośladków.

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, która zadebiutowała jako nastolatka na deskach teatru Studio Buffo. Szybko dostrzeżono drzemiący w niej talent, co zaowocowało kolejnymi ofertami pracy. Telewidzowie po raz pierwszy zobaczyli ją w filmie Sara Macieja Ślesickiego. W tym samym roku reżyser powierzył jej rolę w serialu 13 posterunek, dzięki czemu udowodniła, że jest artystką wielu talentów, która doskonale odnajduje się w produkcjach komediowych.

W ostatnim czasie w życiu Włodarczyk zaszło sporo zmian. Nie tylko odnalazła miłość u boku przystojnego triathlonisty, Roberta Karasia, ale i doczekała się z nim dziecka. Milan przyszedł na świat na początku lipca minionego roku i poniekąd wywrócił ich życie do góry nogami. Gwiazda zdecydowała się odłożyć karierę na bok i w pełni skupić się na rodzinie, co w zasadzie ma same plusy, ponieważ zrozumiała, że bardzo podoba jej się bycie influencerką.

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”. Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie (…), ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem. Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie 

Z uwagi na swoją pasję, nie ogranicza jej czas i miejsce pracy. Dzięki temu wyborowi wraz z partnerem podróżuje po świecie. Ostatnio wybrali się do Dubaju, w którym wypoczywają od kilku tygodni. Gwiazda po raz pierwszy od porodu wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym prezentuje całą sylwetkę.

Półnaga Agnieszka Włodarczyk wypina pośladki do obiektywu

Agnieszka regularnie udostępnia na Instagramie nowe zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Na jej profilu nie brakuje kadrów z domowego zacisza, jak i z zagranicznych podróży, a w opisie traktuje o urokach macierzyństwa.

W czwartkowe popołudnie opublikowała bardzo intymne ujęcie, które wprawiło fanów w osłupienie. Włodarczyk pozuje na nim półnaga z Milanem na rękach. Wspólnie podziwiają krajobraz rozciągający się za oknem. Z pewnością było co podziwiać, bo z opisu wynika, że znajdowali się na 40. piętrze. Uwagę przyciągają nie tylko szczupłe i bardzo długie nogi gwiazdy, ale przede wszystkim jej kształtne pośladki, od których nie sposób oderwać wzrok.

Internauci wprost oszaleli na widok czarno-białego zdjęcia. W komentarzach nie szczędzą pięknej mamie komplementów:

Hot mama!; Ale figurka; Świetna forma; Jezu, jaka pupa. Zazdro; Posągowa; Ale ciało!!! Piękne zdjęcie!

Prawda, że Agnieszka wygląda pięknie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Sylwia Bomba pozuje w BIKINI na śniegu. Fani są zachwyceni jej sylwetką [ZDJĘCIA]

Lexy Chaplin odważnie wyznaje: „Jestem całkowicie przeciwna aborcji”