w

Michel Moran w niecodzienny sposób przekazał radosną nowinę! Fani pospieszyli z gratulacjami

Michel Moran - fot. Instagram @michelmoran_official
Michel Moran - fot. Instagram @michelmoran_official

Michel Moran w niecodzienny sposób podzielił się z fanami radosną nowiną. Wrzucił do sieci fotkę, która miała pomóc im odgadnąć, jakie zmiany wkrótce zajdą w jego życiu. Internauci pospieszyli z gratulacjami.

Michel Moran to francuski restaurator z hiszpańskimi korzeniami. Na stałe jednak mieszka w Polsce, gdzie realizuje się jako juror MasterChef i MasterChef Junior. W latach 2004-2020 prowadził restaurację Bistro de Paris, która mieściła się w budynku Opery Narodowej w Warszawie. Lokal cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród smakoszy oraz wielkim uznaniem w branży gastronomicznej. W 2012 roku otrzymał rekomendację od Michelina.

Prywatnie także świetnie mu się wiedzie. Od wielu lat jest mężem Polski, Haliny Moran, jednak wcześniej był już żonaty. Owocem pierwszego małżeństwa jest dwójka dzieci — syn Andrea i córka Solene, które mieszkają we Francji. Mimo iż nie widuje się z nimi tak często, jakby tego chciał, pozostają w świetnych relacjach.

Michele Moran zostanie dziadkiem

W miniony czwartek Michel opublikował w mediach społecznościowych wyjątkową fotografię. Na jego twarzy malował się szeroki uśmiech, a w opisie wyjawił, że jest tak szczęśliwy, ponieważ otrzymał wspaniałą nowinę. Nie od razu zdradził jednak o czym mowa.

Jaka nowina dostałem !!!!???
Ciekawe czy będziecie zgadywać
Wszystko jest na zdiejcja. Jestem mega szczęśliwy [zachowaną oryginalną pisownię — przyp. red.]

Na wspomnianym kadrze możemy dostrzec, że popularny juror pozuje w koszulce z napisem Grandpa July 2023 [Dziadek, lipiec 2023 – przyp. red.].

Michel oznaczył w opisie syna, co oznacza, że to on już za kilka miesięcy powita na świecie pierwszą pociechę. Juror MasterChefa ma już dwoje wnucząt, których doczekał się za sprawą córki, ale jak widać, wieść o rozrastającej się rodzinie wciąż cieszy go tak samo.

Pod wpisem posypały się gratulacje, do których się dołączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Bruce Willis, Emma Heming Willis, Demi Moore - fot. Instagram @emmahemingwillis, @brucewillisbw

Bruce Willis jest poważnie chory. Jego rodzina przekazała druzgocące wieści. „Stan postępuje”. Wiadomo, z czym się zmaga

Kaja Paschalska, Agnieszka Kotulanka - fot. Instagram @kajapaschalska, Mikulski/AKPA

Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę i mówi o traumatycznych doświadczeniach. Tak wyglądały ich relacje