w

SuperSuper

Mega gorące zdjęcia Dody trafiły do sieci! Od lat na tyle sobie nie pozwoliła

Fot. dodaqueen / Instagram

Nie od dziś wiadomo, że Doda nie wstydzi się swojego ciała. Z okazji urodzin podzieliła się ze światem efektami bardzo gorącej sesji zdjęciowej z jej udziałem.

Ostatnie miesiące dla Dody były bardzo udane. Wokalistka wypuściła singiel pt. „Fake Love„, który stał się szybko hitem i sprawił, że znów solidnie wyróżniła się w branży show-biznesu. To jednak nie wszystko.

Kontrowersyjna piosenkarka wcieliła się również w rolę reżysera. W ten oto sposób do kin trafił film „Dziewczyny z Dubaju„, który przyciągnął przed duży ekran tłumy ludzi. Warto podkreślić, że produkcja Dody w weekend otwarcia odnotowała ponad dwukrotnie lepszy wynik oglądalności niż ostatni film Patryka Vegi.

Tak dobry rok celebrytka postanowiła upamiętnić gorącą sesją zdjęciową. Jak sama stwierdziła, to był prezent urodzinowy dla niej, a także – jak miała nadzieję – dla jej fanów. Z całą śmiałością możemy stwierdzić, że fani również są usatysfakcjonowani.

Fot. Doda / Facebook

To nie pierwsza sesja zdjęciowa na koncie Doroty, ale tym razem Królowa pozwoliła sobie odsłonić więcej, niż w ostatnich latach. Nic więc dziwnego, że zdjęcia szybko zrobiły furorę w sieci.

Swoją drogą trzeba przyznać, że jak na 38 lat na karku, wokalistka nadal wygląda świetnie, a być może nawet lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Fot. Doda / Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Izabella Łukomska-Pyżalska opublikowała nagranie z sylwetkami złodziei. 250 tys. zł nagrody za rozpoznanie!

Szczera Viki Gabor mówi o poważnych problemach nastolatków. To przerażające!