w

Szczera Viki Gabor mówi o poważnych problemach nastolatków. To przerażające!

Fot. Viki Gabor / Instagram

Viki Gabor poruszyła temat problemów wśród nastolatków, o których często nawet nie mamy pojęcia. Zdradza również, dlaczego akurat jej udało się ich uniknąć.

Viki Gabor jest utalentowaną wokalistką młodego pokolenia. W 2019 roku zwyciężyła Eurowizję Junior, dzięki czemu stała się niezwykle popularna i to nie tylko w Polsce. Niestety natłok obowiązków zawodowych w tak młodym wieku ma również swoją cenę.

Wokalistka niejednokrotnie podkreślała, że zależy jej na edukacji. Właśnie dlatego, aby pogodzić obowiązki zawodowe z nauką, postanowiła przejść na indywidualny cykl nauczania. Dzięki temu udało się jej również uniknąć problemów, z którymi zmagają się jej rówieśnicy.

Przypomnijmy, że piosenkarka ma zaledwie 14 lat. Mimo tego świetnie sobie radzi jako uczennica i jednocześnie gwiazda show-bizensu. W rozmowie z Plejadą opowiada:

– Robię szkołę, ale nie chodzę do niej stacjonarnie, bo jestem z Krakowa, a teraz jestem w Warszawie przez program. Już od dwóch lat mam tok indywidualny, to w sumie taka nauka zdalna, mam lekcje online (…) Na sprawdziany i kartkówki muszę być w szkole, by zdać je przy nauczycielach. Jest trochę trudno, bo czasami muszę uczyć się sama, bo nauczyciele mają swoje lekcje, co jest zrozumiałe. Czasem jest trudno, ale jestem trochę zaskoczona, bo moje wyniki i oceny są naprawdę spoko!

Ponadto podkreśliła fakt, że ogromnej presji jaka leży na wielu młodych osobach, które uczęszczają do szkoły. Niestety często kończy się to poważną chorobą psychiczną, jaką jest depresja. Dodała:

– Dla nas nastolatków szkoła jest chyba teraz najtrudniejsza, dużo nastolatków nie radzi sobie ze szkołą, popada w depresję.

Następnie dodała, dlaczego jej udało się uniknąć tej paskudnej choroby XXI i to mimo faktu, że ma ona znacznie więcej stresów od swoich rówieśników.

Gdybym nie miała wsparcia i pomocy, to też sobie nie dałabym rady z tą szkołą. Edukacja jest dla mnie bardzo ważna, ale poziom nauczania jest teraz bardzo wysoki, dużo osób mówi mi, że nie daje sobie rady. Ale trzeba się też samemu motywować do nauki, wiem o tym.

Trzeba przyznać, że Viki ma bardzo dojrzałe podejście. Zgadzacie się?

Źródło: Plejada

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Mega gorące zdjęcia Dody trafiły do sieci! Od lat na tyle sobie nie pozwoliła

Beata Tadla o swoim związku: „Zaczęliśmy inaczej niż większość par”