w

Marta Warchoł całuje dziewczynę na zdjęciu i składa życzenia: „Życzymy Wam dużo odwagi”

Fot. Marta Warchoł / Instagram

Marta Warchoł opublikowała zdjęcie, na którym czule całuje swoją partnerkę. Przy okazji składa również fanom nieszablonowe życzenia.

Marta Warchoł pracuje jako dziennikarka w stacji TVN24. Od jakiegoś czasu otwarcie pokazuje relację ze swoją partnerką, a wiele osób wspiera parę w komentarzach. Panie w tym roku spędziły razem swoje pierwsze święta.

Para starannie przygotowała się do tego wyjątkowego okresu. Dziewczyny nawet choinkę przystroiły w nieszablonowy i przemyślany sposób. Bombki są ułożone tak, aby przypominały tęczę.

Marta na swoim Instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym w czuły sposób całuje swoją partnerkę. W opisie fotografii złożyła życzenia.

Kochani! Życzymy Wam spokojnych Świąt! Bez awantur, polaryzacji, za to z mnóstwem akceptacji i miłości. Życzymy Wam dużo odwagi, praw mniejszości, jak najmniej powodów do protestów i oczywiście wolnych mediów. To nasza pierwsza wspólna wigilia, którą same przygotowujemy, dobór bombek jest nieprzypadkowy. Mamy nadzieję, że każdemu z Was uda się spędzić Święta z osobą, którą kochacie! Pamiętajcie, #loveislove

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Anna i Robert Lewandowscy w piżamach celebrują pod choinką Boże Narodzenie!

Michał Wiśniewski spędził Boże Narodzenie ze WSZYSTKIMI swoimi dziećmi!