w

Małgorzata Socha może zrezygnować z gry w serialach. Znalazła o wiele lepsze źródło dochodu. Wyszło na jaw, ile zarabia

Małgorzata Socha - fot. Instagram @malgosia_socha
Małgorzata Socha - fot. Instagram @malgosia_socha

Małgorzata Socha spokojnie może zrezygnować z gry w popularnych serialach, ponieważ znalazła bardziej dochodowe zajęcie. W grę wchodzą naprawdę duże pieniądze.

Małgorzata Socha to aktorka, która regularnie grywa w popularnych polskich serialach. Dotychczasowy dorobek artystyczny sprawił, że jest postrzegana jako miła dziewczyna z sąsiedztwa, dlatego też zgromadziła wokół siebie ogromne grono fanów.

Mimo iż nie brakuje amatorów jej talentu, coraz rzadziej pojawia się w nowych produkcjach. Ostatnio zrezygnowała z pracy na planie Na Wspólnej, a ostatni film z jej udziałem miał premierę aż trzy lata temu. Z pewnością wiele osób zastanawiało się nad tym, czy jej kariera powoli zmierza ku schyłkowi i stopniowo zaczęła usuwać się w cień, ale już wiadomo, że wcale tak nie jest. Okazuje się, że znalazła o wiele bardziej dochodowe zajęcie.

Małgorzata Socha zarabia krocie na reklamach

Socha nie tak dawno temu w jednym z wywiadów wyznała, że zrezygnowała z roli w tasiemcu emitowanym na antenie TVN, ponieważ chce mieć więcej czasu dla rodziny i myśli o tym, by zająć się czymś innym.

Tak, pomału żegnam się z serialem… Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego — zdradziła Faktowi.

Być może chciała w pełni skupić się na grze w reklamach telewizyjnych, bo to na nich zbija fortunę. Od kilku lat jest twarzą znanych sklepów z meblami i w międzyczasie nie pojawiała się nigdzie więcej. Nie jest to równoznaczne z tym, że nie otrzymuje propozycji. Kilka tygodni temu zaczęła promować znaną markę szamponów oraz równie popularne kosmetyki do makijażu. Za każdą z tych reklam mogła dostać nawet… 500 tysięcy złotych!

To jednak nie koniec. Małgorzata regularnie pojawia się w spotach znanej marki biżuteryjnej, a kilka dni temu ruszyła specjalna kampania świąteczna. Na terenie całej Polski rozwieszono billboardy, na których oprócz aktorki pozuje ktoś jeszcze. W tym roku pozowała u boku mamy, męża, dwóch córek i syna, a gdyby tego było mało, spot reklamowy został nakręcony w jej domu. Szacuje się, że mogła za to zarobić nawet milion złotych.

Fakt, że zrezygnowała z gry w serialu, sprawił, że teraz ma więcej czasu nie tylko dla rodziny, ale i na rozwijanie profilu na Instagramie. W wielu wpisach lokuje produkty znanych marek, jednak nie robi tego w barterze. Za tę działalność co miesiąc jej konto może zasilać nawet 100 tys. zł.

Jak wyliczył Super Express, Małgorzata na samych reklamach zarabia rocznie blisko 3 mln złotych. Mimo to medioznawca stwierdził, że jest jeszcze za młoda na to, by móc zarabiać na życie wyłącznie w taki sposób.

Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam — wyjaśnił tabloidowi dr Wojciech Szalkiewicz.

Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że to wyłącznie krótka przerwa w karierze aktorskiej i za jakiś czas zobaczymy Sochę w nowych produkcjach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Martyna Wojciechowska - fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska odsłoniła kawałek biustu i rozpaliła wyobraźnię fanów do czerwoności. „Prawdziwa kobieta petarda”

10 lat młodsza w 10 dni - fot. Facebook @polsatcafe

Kolejna nieudana metamorfoza w „10 lat młodsza w 10 dni”? Widzowie gorzko podsumowali przemianę uczestniczki. „Dodali jej ze 30 kg”