w

SuperSuper

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z mężem. Niezłe z niego ciacho

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha niechętnie pokazuje członków swojej rodziny, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Fotka z mężem w social mediach to istny biały kruk.

Małgorzata Socha to aktorka, która od lat występuje w popularnych polskich serialach. Debiutowała w 1998 roku rolą Kate w Złotopolskich. Od tamtego momentu jej kariera stale nabiera tempa. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak Na Wspólnej, Tylko miłość, Przyjaciółki czy BrzydUla.

Gwiazda może pochwalić się także udanym życiem prywatnym. W 2008 roku wyszła za mąż za inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się dwóch córek: Zofii i Barbary oraz syna, Stanisława. Z uwagi na to, że mężczyzna nie jest związany ze światem show-biznesu, rzadko zdarza się, by towarzyszył żonie na salonach.

Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciem z mężem

Mimo że Małgorzata rzadko pokazuje się u boku męża, chętnie o nim opowiada. W jednym z wywiadów przyznała, że poznali się na plaży, gdzie pracował jako ratownik. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa już ponad 25 lat.

Tak jak w każdym związku, zdarzały im się gorsze chwile. Socha przyznała, że to ona naciskała, by wzięli ślub, ponieważ czuła, że w innym wypadku ich relacja nie przetrwa próby czasu.

Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu — powiedziała w rozmowie z Twoim Stylem.

Zakochani chętnie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Są także wielkimi entuzjastami aktywności fizycznej, wybrali się razem na stok narciarski. Przy okazji przechadzki po okolicy, wykonali wspólne zdjęcie, które aktorka zdecydowała się udostępnić na Instagramie.

Patrzcie jakiego Przystojniaka spotkałam. Ciekawe skąd go znam?? – napisała pod kadrem.

Z pewnością dla niektórych obecność mężczyzny na zdjęciu była niemałym zaskoczeniem. Z uwagi na to, że rzadko fotografują się razem, nieliczni fani aktorki nie wiedzieli, kim jest.

Prawda, że Małgorzata i Krzysztof tworzą piękne małżeństwo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Sylwia Bomba

Córka Sylwii Bomby jest poważnie chora. Diagnoza lekarza wprawiła ją w osłupienie: „nawet nie spodziewałam się”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan mogła zostać prowadzącą „DDTVN”, ale oferty nie przyjęła. Teraz tłumaczy swoją decyzję