w

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala! Gwiazda Lombardu przez operację zapomniała o ważnej rocznicy

Małgorzata Ostrowska, fot. Instagram @ostrowska.official
Małgorzata Ostrowska, fot. Instagram @ostrowska.official

Małgorzata Ostrowska długo utrzymywała w tajemnicy fakt, że ma problemy zdrowotne. Dopiero po operacji podzieliła się z fanami zaskakującą wiadomością. Czy wiadomo, co jej dolega?

Małgorzata Ostrowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek rockowych w kraju. Talent wokalny odkryła u siebie już jako mała dziewczynka, a na scenie debiutowała mając 11 lat z zespołem Vist. Grupę współtworzyli Wanda Kwietniewska, Andrzej Sobolewski i Grzegorz Stróżniak. W 1981 roku dołączyła do Lombardu, z którym występowała przez kolejne 10 lat. Mieli okazję zaprezentować swój talent na festiwalu w San Remo we Włoszech. W 1999 podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej i od tamtego czasu odnosi spektakularne sukcesy, które umocniły jej pozycję w branży. Wypromowała takie utwory, jak Szklana pogoda czy Meluzyna.

64-latka przez cały czas gra koncerty, jednak ostatnio musiała nieco zwolnić tempa z powodu problemów zdrowotnych. Długo ukrywała przed fanami, że dzieje się z nią coś niepokojącego.

Małgorzata Ostrowska przeszła operację

Ostrowska jeszcze 16 maja wystąpiła w Teatrze Garnizon Sztuk w Warszawie, a następnego dnia w Starej Cegielni w Radzyminie. Na każdym kroku udowadniała, że rozsadza ją energia, dlatego też nikt nie podejrzewał, że może jej coś dolegać. Nieoczekiwanie w środę poinformowała, że przeszła operację.

Artystka w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że nawet w szpitalu spotkała swoich wiernych fanów. Lekarz anestezjolog przed zabiegiem przypomniał jej, że tego dnia powinna obchodzić niezwykle ważną rocznicę.

Kochani! Nie przypuszczałam, że 41 rocznicę pierwszej próby Lombardu będę „świętowała” w takim stroju… Żeby było zabawniej, o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog.

Małgorzata dodała, że nie zamierza zwalniać i już za tydzień wraca na scenę.

Teraz jestem już po… Będzie dobrze. Za tydzień koncert. Nie ma wyjścia — trzeba się zebrać i działać…

Na opublikowanych przez nią zdjęciach widać, że jest w naprawdę świetnej formie. Jak na razie nie zdradziła, co jej dolega.

Pod publikacją w krótkim czasie zaczęło przybywać komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, do których my także się przyłączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Klaudia El Dursi, fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi harcuje po plaży TOPLES i wypina pośladki do obiektywu. Fani oburzeni: „Pani dzieci kiedyś to zobaczą”

Laluna - fot. Instagram @lala_laluna_Official

Laluna nie rezygnuje z MMA! Pokazała, jak wygląda po walce i zdradziła co z jej nosem. Ma plan na kolejne operacje plastyczne. Zmniejszy biust?!