w

SuperSuper

Klaudia El Dursi harcuje po plaży TOPLES i wypina pośladki do obiektywu. Fani oburzeni: „Pani dzieci kiedyś to zobaczą”

Klaudia El Dursi, fot. Instagram @klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi, fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi pochwaliła się fotkami z włoskiego Positano. W komentarzach wybuchła burza po tym, jak pokazała do obiektywu pośladki. Przegięła?

Klaudai El Dursi zyskała popularność przy okazji udziału w programie Top Model. Chociaż oczarowała jurorów urodą i udowodniła, że drzemie w niej ogromny potencjał, nie miał szans na wygraną. Mimo to jej kariera w telewizji nie zakończyła się na tym występie. Producenci Hotelu Paradise od razu mieli na nią pomysł i obsadzili ją w roli prowadzącej show. Dzięki tej propozycji otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery.

Niedoszła modelka w mig zyskała grono wiernych fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 806 tysięcy internautów, a liczba ta stale rośnie. W krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci. Nic w tym dziwnego, ponieważ niektóre zdjęcia, które udostępnia w sieci, od razu przyciągają wzrok i kuszą, by zostać z nią na dłużej.

Klaudia El Dursi pochwaliła się odważnymi zdjęciami

Przez kilka ostatnich miesięcy Klaudia skupiała się w zasadzie wyłącznie na pracy, a dokładniej na kręceniu 5. sezonu Hotelu Paradise. Gdy tylko zeszła z planu zdjęciowego i wróciła do domu, zamarzyła o wakacjach w ciepłych krajach. Ostatnio spakowała walizki i poleciała do Positano, najbardziej romantycznego miejsca w całych Włoszech.

Wypoczywając na słonecznej plaży, zrobiła kilka pamiątkowych i dla wielu kontrowersyjnych ujęć, które oczywiście udostępniła na Instagramie. Kadry opatrzyła krótkim, acz wymownym podpisem.

Przepraszam, jestem teraz zajęta — napisała pod kadrami.

Na wspomnianych zdjęciach El Dursi pozuje zwrócona plecami do obiektywu. Uwagę przyciąga fakt, że ma na sobie tylko kuse majtki, które podkreślają jej krągłe pośladki i piękny kolor skóry.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy.

  • Omg, ale tył Misiu.
  • Petarda!
  • Bogini.
  • Super zdjęcia i fantastyczne widoki.
  • Mój ideał piękna.

Oprócz pozytywnych pojawiły się także te negatywne. Klaudii bardzo oberwało się za to, że pokazuje w sieci tak odważne zdjęcia.

  • Po co pokazywać tył?
  • Figura piękna, ale jednak w internecie nic nie ginie… Pani dzieci kiedyś to zobaczą… litości.
  • Teraz wszystko jest na sprzedaż. Ciało piękne owszem, ale po co.

A wy co sądzicie o takich publikacjach? Odważylibyście się udostępnić w sieci takie zdjęcia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krystian Ochman, fot. screenshot YouTube, Instagram @krystianochman

Ukraińcy dali się we znaki jurorom za to, że nie dali Polsce punktów na Eurowizji 2022! Nadawca ogłasza rewolucyjne zmiany

Małgorzata Ostrowska, fot. Instagram @ostrowska.official

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala! Gwiazda Lombardu przez operację zapomniała o ważnej rocznicy