w

Maja Bohosiewicz zdradziła, w jaki sposób godzi edukację dzieci z przeprowadzkami. „Nigdy nie były w polskiej szkole”

Maja Bohosiewicz - fot. instagram @majabohosiewicz
Maja Bohosiewicz - fot. instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz relacjonuje w mediach społecznościowych swoją przeprowadzkę do Hiszpanii. Widzowie dopytywali o edukację jej dzieci. Celebrytka postanowiła podzielić się informacją, w jakim systemie się uczą.

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką filmową i serialową. Działa również aktywnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona internautów. Celebrytka często dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Od pewnego czasu widzowie mogli być świadkami częstych podróży Bohosiewicz. Na kilka miesięcy zamieszkała w Dubaju, następnie wróciła do Polski, a teraz relacjonuje przeprowadzkę do Hiszpanii, gdzie planuje zostać na dłużej. Obserwatorzy codziennie dostają informacje na temat remontu i przygód związanych z nowym miejscem zamieszkania. Zainteresowała ich również kwestia nauki dzieci w tym czasie.

Maja Bohosiewicz mówi o edukacji swoich dzieci

Prywatnie aktorka jest mamą dwójki dzieci. Jej syn Zachary ma siedem lat, a córka Leonia jest o rok młodsza. Zdarza im się pojawić na Instagramie mamy zarówno w postach, jak i na InstaStories. Ostatnio celebrytka postanowiła zorganizować popularne wśród influencerów Q&A. Pojawiło się kilka pytań o nowe miejsce zamieszkania Bohosiewicz. Jedna z internautek chciała się dowiedzieć, czy aktorka zostanie tam na stałe, czy „pół na pół” z Polską.

Dzieci w wieku szkolnym, to nie ma miejsca na „pół na pół”. Wcześniej Dubaj był na dwa semestry, potem jeden rok szkolny w Polsce. Teraz Hiszpania na pewno na rok, choć pewnie bardziej dwa, trzy – odpowiedziała celebrytka.

Maja pochwaliła się również sukcesami swojego syna. Zachary zdał egzaminy, które są potrzebne, by przejść do następnej klasy. Jego zdolności językowe są na coraz wyższym poziomie, również za sprawą lekcji z nauczycielami angielskiego.

Kiedy gwiazda skierowała dyskusję na edukację swoich dzieci, fani zaciekawili się tematem. W Q&A pojawiły się pytania związane ze zbliżającym się rokiem szkolnym.

Czy dzieciaki nie mają braków w polskiej szkole, skoro uczęszczają do zagranicznych? – zapytała obserwatorka.

Bohosiewicz nie pozostawiła swoich widzów bez odpowiedzi. Okazuje się, że jej dzieci uczą się w innym systemie.

Nie wiem, bo nigdy nie były w polskiej szkole. Dzieci się uczą w systemie brytyjskim – odpowiedziała

fot. Instagram @majabohosiewicz

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jacek Kopczyński - fot. Baranowski/AKPA

Jacek Kopczyński już nie ukrywa nowej partnerki! Zabrał ją na premierę spektaklu. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Andrzej Precigs - fot. Facebook Związek Artystów Scen Polskich

Andrzej Precigs nie żyje. Aktor znany z „M jak miłość” miał 74 lata