w ,

Maffashion nie wytrzymała i wyznała, że Sebastian Fabijański NIE PŁACI alimentów na syna! Aktor odniósł się do zarzutów

Sebastian Fabijański, Maffashion - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA, Instagram @maffashion_official
Sebastian Fabijański, Maffashion - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA, Instagram @maffashion_official

Maffashion od dawna mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami pod swoim adresem. Internauci wielokrotnie zarzucali jej, że z pewnością dostaje na synka duże alimenty, tymczasem ona twierdzi, że jest to nieprawdą. W mocnych słowach uderzyła w Sebastiana Fabijańskiego. Co na to aktor?

Maffashion jest jedną z pierwszych i najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Głośno o niej zrobiło się w 2009 roku, gdy założyła bloga maffashion.pl, na którym pokazywała swoje stylizacje. Grono jej fanów zaczęło rozrastać się w błyskawicznym tempie, a ona przez lata budowała swoje imperium. Dziś może się pochwalić licznymi współpracami ze znanymi markami odzieżowymi i kosmetycznymi, udanymi kampaniami reklamowymi oraz sesjami okładkowymi dla poczytnych magazynów.

O Julii Kuczyńskiej nie raz było głośno w mediach, chociażby za sprawą jej konfliktu z Jessicą Mercedes. Później rozpisywano się o jej relacji z aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała się syna Bastiana. Początkowo sądzono, że świetnie im się układa i założyli naprawdę kochającą się rodzinę, jednak czar prysł i postanowili się rozstać. Sprawa może przeszłaby bez echa, gdyby nie fakt, że wplątała się w nią Rafalala. Skandalistka zaczęła oskarżać blogerkę, a nawet zarzuciła jej zdradę partnera. Ostatecznie medialny konflikt ucichł i wszyscy poszli w swoją stronę.

Sebastian Fabijański nie płaci alimentów?

Julia i Sebastian nie mogą do końca zamknąć wspólnego rozdziału w życiu, ponieważ łączy ich syn. W sieci wielokrotnie pojawiały się wpisy sugerujące, że influencerka jest wyrachowana, bowiem w ocenie internetowych znawców miała wrobić aktora w wysokie alimenty, a następnie zakończyć relację. Choć dotychczas nie reagowała na takie komentarze, a wyznania eks partnera zbywała często wymownym milczeniem, tym razem nie wytrzymała i wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, jak wygląda kwestia alimentów i opieki naprzemiennej.

Słuchajcie.

Chyba mam dość pewnych wywodów, sugestii, komentarzy oraz pytań. Mianowicie… nieustannie czytam coś na temat alimentów, które pewnie (ja?) dostaje. Cwaniara, ustawiła się bo na pewno ogromne alimenty ściąga, jedna z tych wrednych bab, chłop ma przerąbane, bo został wrobiony w alimenty, itd.

Zanim przejdę do najważniejszego. Chciałabym zaznaczyć, że alimenty to nie jest coś, co ustala kobieta, a coś, o czym decyduje i co ustala sąd. Chyba że byli partnerzy umawiają się między sobą w tym temacie. Alimenty na dziecko, są alimentami na dziecko! Dalej. Alimenty nie są kwestią naciągania, a obowiązkiem związanym z byciem rodzicem i konkretną sytuacją. […] Miejscami czytam obraźliwe i ignoranckie komentarze na temat alimentów. Nie tylko te kierowane do mnie.

Zaraz po tym dodała, że rzekomo Fabijański nie płaci alimentów. Odniosła się też do kwestii naprzemiennej opieki nad synkiem.

[…] Nie. Nie otrzymuję i nie otrzymywałam nigdy alimentów na swojego synka. Nie ma też żadnej opieki naprzemiennej, o której czytam. Zresztą od kiedy Bastek się urodził ta opieka nie była nawet zbliżona do pół na pół — wyjaśniła.

Maffashion - fot. Instagram @maffashion_official
Maffashion – fot. Instagram @maffashion_official

Nie trzeba było długo czekać na reakcję ojca Bastka.

Sebastian Fabijański odpiera zarzuty dotyczące niepłacenia alimentów na syna

Sebastian Fabijański na prośbę Pudelka ustosunkował się do tych zarzutów. W oświadczeniu przesłanym redakcji potwierdził, że nie płaci alimentów, ale nie wynika to z tego, że uchyla się od obowiązku łożenia na syna, a z ustaleń dot. opieki nad nim.

Tak, to prawda, że nie płacę alimentów, bo nasze ustalenia dotyczące opieki nad Bastkiem tego nie zawierają. Jeśliby zawierały, to gwarantuję, że nigdy nie uchylałbym się od obowiązku ich płacenia — wyjaśnił.

Aktor dodał również, że nie sprawują z Julią opieki naprzemiennej, choć taka informacja pojawiła się w materiale wyemitowanym przez Uwagę!.

W kwestii opieki naprzemiennej – na ten moment jej nie ma, bo (znowu) nie zawierają tego nasze ustalenia. Mogę jedynie zaznaczyć, że weekendowym tatą bym się nie nazwał. Reszta niech pozostanie między mną a Julią — skwitował.

Myślicie, że po tej wymianie zdań Maffashion doczeka się przeprosin od internautów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer pochwalił się luksusową posiadłością na Mazurach. Budowa dopiero dobiegła końca, a on już planuje zmiany! (FOTO)

Ewa Chodakowska - fot. Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska w szokującym wyznaniu o mężu. Nie wspierał jej w dążeniu do sukcesu? „Liczył, że szybko powinie mi się noga”