w

Lidia Kopania celowo zepsuła występ? „Miał taki być”

Fot. Lidia Kopania / Instagram

Wczoraj odbyły się preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji, w których wzięła udział między innymi Lidia Kopania. Jej występ był fatalny, ale wygląda na to, że nie przypadkowo.

Stare hasło show-biznesu brzmi: nieważne, co mówią, ważne, żeby mówili. Najwidoczniej te słowa bardzo wzięła sobie do serca 43-letnia wokalistka. Podczas preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji zaliczyła fatalny występ.

I choć gorszy dzień mógłby być zrozumiały, to Lidia w rozmowie z dziennikarzami zdradziła, że zaśpiewała dokładnie tak, jak planowała. W sieci oczywiście zawrzało, ponieważ nikt nie spodziewał się tak słabego występu z jej strony.

Producentki odpowiedzialne za piosenkę polskiej wokalistki (Ylva i Linda Persson) poinformowały, że Kopania fałszowała celowo. Jak to możliwe?

Sama wokalistka w rozmowie z Pomponikiem podsumowała następująco swój występ: Miał taki być. Inny. No i cóż… W końcu ta edycja preselekcji będzie zapamiętana.

Następnie dodała: Zaśpiewałabym po prostu znakomicie i przegrałabym z faworytem, a tak przynajmniej – no będzie huczało!

Wygląda na to, że Lidia znalazła sposób – a przynajmniej tak się jej wydaje – żeby wyróżnić się w tłumie. Pytanie, czy po takiej akcji promocyjnej będzie mogła liczyć na podobne angaże w przyszłości.

Jak sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Daria - Eurowizja 2022

Daria o włos przegrała z Ochmanem w preselekcjach do Eurowizji 2022. Co wiadomo na jej temat? Wiek, chłopak, kariera muzyczna

Królowa Elżbieta chora na COVID-19! Jest oświadczenie Pałacu Buckingham