w ,

Królowa Elżbieta chora na COVID-19! Jest oświadczenie Pałacu Buckingham

Fot. YouTube / Screenshot

Według najnowszych doniesień Królowa Elżbieta otrzymała pozytywny wynik na obecność w jej organizmie koronawirusa. Wiadomo już także, jak czuje się monarchini.

Pandemia koronawirusa nadal nie odpuszcza w wielu krajach. Niestety doskwiera ona także mieszkańcom Wielkiej Brytanii, a jak się okazuje, również jej monarchom. W ubiegłym tygodniu na COVID-19 zachorował książę Karol.

73-latek przez chorobę musiał zupełnie wycofać się z życia publicznego i trafić na obowiązkową kwarantannę. Według nieoficjalnych doniesień na szczęście przechodził chorobę bez większych powikłań.

Fot. Screenshot / Twitter

Niestety krótko przed stwierdzeniem u niego zakaźnej choroby widział się on ze swoją matką – królową Elżbietą. Bardzo możliwe, że to właśnie od księcia zaraziła się monarchini, która obecnie również przebywa w izolacji.

Wiele osób bardzo martwiło się o to, jak COVID-19 będzie przechodzić darzona niezwykłą sympatią przez swoich poddanych 95-letnia monarchini. Pałac Buckingham opublikował w tej sprawie oświadczenie.

Jej Wysokość doświadcza łagodnych objawów przypominających przeziębienie. Zamierza kontynuować lekkie obowiązki w Windsorze już w nadchodzącym tygodniu. Będzie nadal otrzymywać pomoc medyczną i będzie postępować zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi.

Życzymy zdrowia!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Lidia Kopania celowo zepsuła występ? „Miał taki być”

Małgorzata Pieńkowska w niezwykłym wyznaniu na temat swojej choroby. „Ważna byłam tylko ja”