w

SuperSuper

Gwiazda „M jak miłość” od blisko PÓŁ ROKU przebywa w szpitalu! Jej matka zdradziła, jak się czuje. „Zastanawia się, czy kontynuować karierę”

Julia Wróblewska, fot. Instagram
Julia Wróblewska, fot. Instagram

Julia Wróblewska od kilku lat cierpi na zaburzenia osobowości. Mimo leczenia farmakologicznego trafiła do szpitala. Jak się teraz czuje? Czy planuje kontynuować karierę aktorską?

Julia Wróblewska debiutowała na szklanym ekranie jako kilkuletnia dziewczynka w filmie Tylko mnie kochaj. Wcieliła się wówczas w postać uroczej Michaliny i w krótkim czasie udało jej się podbić serca widzów. Pod koniec 2011 roku wróciła na plan zdjęciowy i zagrała w Listach do M. oraz gościnnie w produkcji Och, Karol 2. Widzowie mogą kojarzyć ją także z Magdy M., Rodziny zastępczej, Determinatora oraz Naznaczonego. Sporą popularność przyniosła jej także rola w M jak miłość. Z produkcją związana była przez 14 lat.

Wróblewska gdy skończyła siedem lat, rozpoczęła edukację w jednej z warszawskich podstawówek, jednak długo nie zagrzała tam miejsca. Z uwagi na problemy psychiczne rodzice zdecydowali się przenieść ją do klasy integracyjnej. W 2021 roku zdradziła, że trzy i pół roku wcześniej zdiagnozowano u niej zaburzenia osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego, czyli borderline.

Matka Julii Wróblewskiej informuje o stanie jej zdrowia. Czy będzie kontynuować karierę w mediach?

Julia od dłuższego czasu przyjmowała leki, jednak te nie przynosiły oczekiwanych skutków. Ostatecznie zdecydowała się kontynuować leczenie w ośrodku terapeutycznym, o czym w listopadzie ubiegłego roku poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Hej! Chciałabym powiadomić Was, że dostałam się do ośrodka terapeutycznego, o którym mówiłam. 12.11 wyjeżdżam tam na pół roku. Będę dawać Wam znać jak jest (wbrew plotkom to nie jest oddział zamknięty i mogę mieć tam tel oraz wszystkie inne rzeczy, jadę dobrowolnie).

Jako, że uznałam, że jeśli będę się tam wybierać to opowiem Wam z czym się zmagam..

Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku i podjęłam się wtedy leczenia.

23-latka od czasu do czasu udostępnia w social mediach nowe zdjęcia, jednak jak dotąd nie zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak przebiega terapia. Dopiero jej mama w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie zdradziła kilka szczegółów. Okazuje się, że leczenie przynosi efekty, a ona poważnie zastanawia się nad tym, czy kontynuować karierę w show-biznesie.

Ten pobyt bardzo jej służy. Ma mnóstwo energii, jest bardziej radosna, bardziej „do przodu”. Z dużym entuzjazmem myśli o przyszłości. Julia widzi konieczność zmian. Zastanawia się nad tym, czy w ogóle kontynuować karierę w mediach. Chciałaby też zacząć nowy kierunek studiów

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Koroniewska, fot. Instagram

Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie ze szpitala. „Wymagało to od nas wielkiej walki”. Poruszający wpis wyciska łzy

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Instagram

Małżeństwa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela już nie da się uratować. Do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Wyszło na jaw, kto zawinił!