w

Gordon Ramsay po raz SZÓSTY został ojcem! 57-latek pokazał zdjęcie synka. „Cóż za niesamowity prezent urodzinowy”

Gordon Ramsay - fot. YouTube @highperformance
Gordon Ramsay - fot. YouTube @highperformance

Gordon Ramsay po raz kolejny został ojcem. Jego szóste dziecko właśnie przyszło na świat. Restaurator pochwalił się nowiną w mediach społecznościowych.

Gordon Ramsey to jeden z najsłynniejszych szefów kuchni na świecie. Wystąpił w wielu programach kulinarnych w roli jurora. Jego wybuchowy charakter przyciągnął miliony widzów przed telewizory. Fani z niecierpliwością wyczekują aż zacznie krzyczeć albo rzucać talerzami.

Prywatnie restaurator jest mężem Tany Hutchenson już od dwudziestu siedmiu lat. Mieszkają w willi w Londynie. Para doczekała się razem piątki dzieci: 24-letniej Megan, 22-letniej Matildy, 21-letnich bliźniaków Jacka i Holly i 5-letniego Oscara. Teraz powitali na świecie szóste dziecko.

Gordon Ramsay został tatą po raz szósty

Jak wielu celebrytów, Gordon Ramsay prowadzi Instagrama, na którym zdarza mu się pokazywać kulisy życia prywatnego. 11 listopada za pomocą mediów społecznościowych ogłosił światu, że właśnie na świat przyszło jego szóste dziecko. Zdradził imię i płeć najmłodszej pociechy. Do postu dołączył zdjęcia swojej żony z bobasem.

Cóż za niesamowity prezent urodzinowy! Powitajcie Jessego Jamesa Ramsaya. 3 chłopców, 3 dziewczynki…Zrobione! – napisał pod postem.

Pod wpisem, który w niecałą dobę osiągnął półtora miliona polubień, zaroiło się od komentarzy. Fani gratulują parze kolejnego potomka i składają najlepsze życzenia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Matt Dusk - fot. Instagram @mattdusk

Matt Dusk ożenił się z Polką pochodzącą z Olsztyna! Dziś są małżeństwem i rodzicami pięknej córeczki. Jak zaczęła się ich historia?

Pani Henryka - fot. TikTok Goniec.pl, Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Historia emerytowanej nauczycielki poruszyła internautów. Doda zaangażowała się w pomoc. To, co się stało potem, przerosło najśmielsze oczekiwania. Polały się łzy