w

FAME MMA 14. Fagata na kilka dni przed galą stała się gwiazdą głośnego skandalu. To tak zdobyła popularność w sieci. Jest komentarz

Fagata, fot. Instagram @fagataaa, screenshot YouTube
Fagata, fot. Instagram @fagataaa, screenshot YouTube

Fagata jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci. Na kilka dni przed planowaną walką na Fame MMA 14, była przyjaciółka, udostępniła pogrążające ją nagrania. W taki sposób zyskała ogromną popularność.

Fagata jest popularną influencerką, o której internauci usłyszeli kilka lat temu. Wszystko za sprawą jej związku ze Stuartem Stuu Burtonem, który od lat udostępniał na YouTube filmiki oraz stworzył Projekt X. W krótkim czasie zdobył ogromną popularność, a jego kanał zaobserwowało ponad 4 miliony widzów. Naturalne było, że gdy przedstawił widzom swoją dziewczynę, Agatę Fagatę Fąk, automatycznie również ona stała się rozpoznawalna.

Zakochani chętnie dzielili się z fanami swoim szczęściem, choć ich relacja była daleka od ideału. Mieli wiele wzlotów i upadków, które ostatecznie przyczyniły się do ich rozstania. YouTuber na jakiś czas ograniczył aktywność w mediach, a jego była ukochana, w rozmowie z Sylwestrem Wardęgą wyznała, że próbowała popełnić samobójstwo.

Masza udostępniła nagrania pogrążające Fagatę

W sobotę 14 maja Fagata pojawi się na FAME MMA 14, by zmierzyć się w oktagonie z Moniką Moną Kociołek (z kartą walk możesz zapoznać się tutaj). Na kilka dni przed galą, Masza Graczykowska, jej była przyjaciółka, udostępniła na YouTube filmik, w którym zawarła fragmenty nagrań, w których influencerka opowiada o swoim planie na życie. Pochodzą one z czasów, gdy nie była jeszcze popularna.

Agata wyznała, że nie chce iść na studia, dlatego też wymyśliła, że pozna majętnego mężczyznę, który zapewni jej dostatnie życie. Przez jakiś czas spotykała się z piłkarzem Lecha, jednak ten stracił nią zainteresowanie, gdy kolega zdradził mu kilka nieprzyjemnych faktów na jej temat.

Jest taki plan na życie, że ja nie chcę iść na te studia i szybko muszę znaleźć sobie bogatego faceta, albo w jakiś sposób sama zarabiać pieniądze. Tak dużo, żeby już nie musieć pracować i w ogóle. Ostatnio się spotkałam z takim piłkarzem Lecha i on jest zaje***cie bogaty, bo najwięcej zarabia z tego Lecha […]. Teraz ten piłkarz już nie chce się ze mną spotykać, bo uwierzył w to. Jestem taka zła […]. A to by było spoko z tym piłkarzem, bo on jest taki głupi i w ogóle gadał takie rzeczy w stylu: „Jakbyś była moją żoną”. Czaisz to? Przecież nie musiałabym nic robić

Nadal z myślą o tym, by nie podejmować studiów, obmyśliła plan B, czyli związanie się ze Stuu.

Będę miała 26 lat, jak będę spoko pieniądze zarabiać. […] No, a taki Stuu to by mnie wypromował i bym zarabiała na jakimś Instagramie, czy czymś takim.

Mimo że powyższe wypowiedzi nie stawiają Fagaty w najlepszym świecie i zdaniem wielu influencerów nic nie wskazuje na to, by nagrania były prefabrykowane, nie zraziło jej to i nadal planuje wystąpić na gali FAME MMA 14. W piątek pojawiła się na oficjalnym ważeniu i wyznała, że bardzo zdenerwowała się, gdy dowiedziała się, że takie nagrania trafiły do sieci.

Wku**ły mnie bardziej. Zdenerwowały mnie bardziej. Dziewczyny chyba myślały, że ja będę smutna, ale ja się tylko wkurzyłam jeszcze bardziej. Potem następnego dnia miałam sparing, to tam się wyżyłam.

Gdzie oglądać walkę Fagaty z Moną?

Fagata już dzisiaj zawalczy na gali Fame MMA 14. Sprawdziliśmy, gdzie będziecie mogli obejrzeć jej pojedynek.

Podobnie jak poprzednie gale FAME, będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 29,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 14 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 34,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz poprzednich wydarzeń FAME 11, FAME 12 i FAME 13.

>> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 14 <<

Jesteście ciekawi, jak przebiegnie ich walka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Lala Laluna - fot. Instagram, screenshot YouTube

Gwiazda „Królowych życia” schudła do walki na Fame MMA aż 16 kilogramów! Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIA]

Norman Parke, Piotr Szeliga, FAME MMA 14, fot. screenshot YouTube

FAME MMA 14. Profesjonalny zawodnik MMA uderzył rywala KLAPKIEM w twarz! Wszystko zarejestrowały kamery. „Naturalny zadymiarz”