w ,

FAME MMA. Mężczyzna wdarł się na scenę podczas media treningu Alana Kwiecińskiego i zaprosił go… DO TAŃCA! [VIDEO]

Alan Kwieciński, fot. screenshot YouTube, Instagram @alan.kwiecinski92
Alan Kwieciński, fot. screenshot YouTube, Instagram @alan.kwiecinski92

FAME MMA 14, to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w ostatnim tygodniu. Zawodnicy i ich fani nie przestają zaskakiwać. Podczas media treningu Alana Kwiecińskiego nieoczekiwanie na scenę wtargnął mężczyzna, który zaprosił go do tańca! Musicie zobaczyć to nagranie.

FAME MMA to federacja, która zajmuje się organizacją walk typu freak show fight. Większość pojedynków odbywa się na zasadach MMA, nie mniej jednak zdarza się, że można zobaczyć zawodników walczących w innych dyscyplinach sportów walki. Za każdym razem w oktagonie spotykają się popularni YouTuberzy, influencerzy, raperzy lub celebryci. Tylko podczas tej gali w oktagonie zobaczymy debiut Laluny z Królowych życia, a to zaledwie namiastka tego, co przygotowali organizatorzy.

Już na etapie przygotowań do wydarzenia, byliśmy świadkami wielu nieoczekiwanych sytuacji. Przypomnijmy tylko, że przy okazji Face 2 Face Normanowi Parke puściły nerwy i uderzył Piotra Szeligę klapkiem w twarz. Nie brakowało też momentów, które wywołały rozbawienie na twarzach publiczności i widzów zgromadzonych przed monitorami i ekranami telefonów.

FAME MMA 14. Mężczyzna zaprosił Alana Kwiecińskiego do tańca

Podczas dzisiejszej gali będziemy mieli okazję przyjrzeć się walce Alana Alanika Kwiecińskiego i Mateusza Murana Murańskiego. Z uwagi na to, że drugi z zawodników cieszy się niechlubną opinią wśród internautów i stał się obiektem żartów, wielu widzów z niecierpliwością czeka na ich pojedynek.

W piątek odbyło się oficjalne ważenie oraz media trening, podczas którego mężczyźni mieli okazję zaprezentować swoją formę. Alanik zaserwował publiczności niezłe show, wymierzając kilka ciosów oraz efektownych wyskoków i kopnięć. Gdy zakończył popis i udał się w kierunku zejścia ze sceny, wdarł się na nią jeden z jego fanów, który powiedział do mikrofonu:

Mordeczki, wam pokaże teraz, jak się k*wa tańczy z Sekłento, nie, z Alanikiem. Patrzcie teraz.

Nagle na sali rozbrzmiała muzyka, a mężczyzna podszedł do Kwiecińskiego i nagle obaj zaczęli tańczyć. Tak ich poniosło, że byli nie do zatrzymania. Fan zawodnika zrzucił koszulkę i bawił się z nim w najlepsze. Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Norman Parke, Piotr Szeliga, FAME MMA 14, fot. screenshot YouTube

FAME MMA 14. Profesjonalny zawodnik MMA uderzył rywala KLAPKIEM w twarz! Wszystko zarejestrowały kamery. „Naturalny zadymiarz”

Boris Johnson twierdzi, że ludzie nie powinni pracować z domu, bo rozpraszał go… ser żółty