w ,

FAME MMA 14. Profesjonalny zawodnik MMA uderzył rywala KLAPKIEM w twarz! Wszystko zarejestrowały kamery. „Naturalny zadymiarz”

Norman Parke, Piotr Szeliga, FAME MMA 14, fot. screenshot YouTube
Norman Parke, Piotr Szeliga, FAME MMA 14, fot. screenshot YouTube

14 gala FAME MMA budzi mnóstwo emocji. Zawodnicy również podgrzewają atmosferę. Podczas oficjalnego ważenia profesjonalny zawodnik MMA nieoczekiwanie uderzył swojego konkurenta klapkiem w twarz.

FAME MMA to polska federacja, która organizuje walki typu freak show fight. Pojedynki w głównej mierze odbywają się na zasadach MMA, choć zdarza się, że zawodnicy walczą także w innych dyscyplinach sportów walki. Za każdym razem w oktagonie spotykają się popularni influencerzy, raperzy, celebryci i YouTuberzy, którzy walczą nie tylko o zwycięstwo, ale i prestiż, jaki niesie za sobą uczestnictwo w tym wydarzeniu.

FAME MMA 14 rozpocznie się już w tę sobotę o godzinie 20 w systemie PPV. Zobaczymy m.in. walkę o mistrzowski pas organizacji, którą stoczą Maksymilian Wiewiór Wiewiórka i Krystian Krycha Wilczak. Wielu fanów gali z niecierpliwością czeka także na debiut Lali Laluny z Królowych życia oraz Fagaty i Moniki Kociołek, między którymi w ostatnich dniach zgromadziło się mnóstwo negatywnych emocji. Emocje podczas oficjalnego ważenia podgrzał także Norman Parke, który nieoczekiwanie zaatakował swojego rywala.

Norman Parke uderzył Szeligę klapkiem w twarz

Parke to pochodzący z północnej Irlandii zawodnik MMA wagi lekkiej, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć. W przeszłości był mistrzem brytyjskiej organizacji Cage Contender w swojej kategorii wagowej. Wygrał także The Ultimate Fighter: The Smashes. Był również zawodnikiem BAMMA, ACB i UFC. Jakiś czas temu związał się z federacją FAME MMA, dzięki której zyskał w Polsce ogromną popularność.

Norman podczas otwartego treningu pokazał, że doskonale zna się na sportach walki. To niezwykle ważne, ponieważ wraz z Piotrem Szeligą spotka się w klatce rzymskiej. Po 1. rundzie w boksie dwie kolejne odbędą się na zasadach MMA.

Do wspomnianej w nagłówku sytuacji doszło podczas spotkania rozemocjonowanych rywali na Face 2 Face po ceremonii ważenia. Już po krótkiej dyskusji doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Szeli niespodziewanie zerwał się na równe nogi i wymierzył „liścia” swojemu konkurentowi. Norman bez chwili namysłu „strzelił” go klapkiem w twarz. Poniżej możecie obejrzeć całe zajście.

Po tym, co wydarzyło się na ważeniu, można śmiało powiedzieć, że najlepsze zobaczymy dopiero podczas oficjalnej walki.

Kto jeszcze zawalczy na FAME MMA 14? Pełną kartę walk znajdziesz na stronie fansportu.pl.

Gdzie oglądać walkę Normana Parke i Piotra Szeligi?

Norman Parke i Piotr Szeliga już dzisiaj zawalczą na gali Fame MMA 14. Sprawdziliśmy, gdzie będziecie mogli obejrzeć ich pojedynek.

Podobnie jak poprzednie gale FAME, będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 29,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 14 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 34,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz poprzednich wydarzeń FAME 11, FAME 12 i FAME 13.

>> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 14 <<

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Fagata, fot. Instagram @fagataaa, screenshot YouTube

FAME MMA 14. Fagata na kilka dni przed galą stała się gwiazdą głośnego skandalu. To tak zdobyła popularność w sieci. Jest komentarz

Alan Kwieciński, fot. screenshot YouTube, Instagram @alan.kwiecinski92

FAME MMA. Mężczyzna wdarł się na scenę podczas media treningu Alana Kwiecińskiego i zaprosił go… DO TAŃCA! [VIDEO]