w ,

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Gwiazda „Królowych życia” schudła do walki na Fame MMA aż 16 kilogramów! Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIA]

Lala Laluna - fot. Instagram, screenshot YouTube
Lala Laluna - fot. Instagram, screenshot YouTube

Lala Laluna już dzisiaj zawalczy na gali Fame MMA 14. Aby zmierzyć się ze swoją rywalką w oktagonie, musiała zrzucić aż 16 kilogramów. Jak teraz wygląda? Gdzie oglądać walkę?

Królowe życia to produkcja, która wyświetlana jest na antenie TTV od 2016 roku. Format cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów, z uwagi na to, że ma niezwykle ciekawą formułę. W każdym kolejnym odcinku możemy podglądać, jak wygląda codzienność grupy zamożnych osób. Oczywiście nie zawsze jest kolorowo i nie raz mogliśmy oglądać momenty ich upadków oraz karkołomnego wspinania się na szczyt. Bohaterowie produkcji w krótkim czasie zyskali grono wiernych fanów, dzięki którym stali się jednym z najpopularniejszych celebrytów w kraju.

W gronie tym znalazła się Katarzyna Alexander, znana widzom i swoim obserwatorom na Instagramie, jako Lala Laluna. Dała się wszystkim poznać, jako kobieta o mocnym charakterze, która ma mnóstwo zainteresowań i jest wielką miłośniczką medycyny estetycznej. Przez kilka ostatnich tygodni przygotowywała się do pierwszej w życiu walki na gali Fame MMA 14.

Lala Laluna schudła 16 kilogramów przed walką na Fame MMA 14

Ostatnio Królowa życia nie miała łatwego czasu w życiu. Nie tylko zaczęła spędzać mnóstwo czasu na treningach przygotowujących do walki na Fame MMA 14, ale i popadła w poważny konflikt z Sylwestrem Wardęgą, który nieustannie oskarża ją o to, że zajmuje się sprzedażą podróbek. Na początku miała walczyć z Sheyą, jednak jej rywalka doznała kontuzji, przez którą musiała zrezygnować. Ostatecznie 14 maja zmierzy się z Wiktorią Wiki Jaroniewską.

Celebrytka włożyła naprawdę mnóstwo wysiłku w przygotowanie się do pojedynku w oktagonie. Nie tylko trenowała, ale i pilnowała diety. W jednym z odcinków show TTV mogliśmy zobaczyć, jak zajada się sałatką i rozprawia o tym, że musi zrzucić jeszcze kilka kilogramów.

W piątkowy wieczór odbyło się oficjalne ważenie zawodników oraz media trening. Wiki, która jest tiktokerką i szczypiornistką, waży 63 kg, natomiast Laluna jest od niej trochę cięższa — waga wskazała 69 kg. To jest równoznaczne z tym, że w okresie przygotowań celebrytka zrzuciła aż 16 kilogramów. Trzeba przyznać, że to naprawdę imponujący wynik, jak na tak krótki okres czasu.

Efekty tej metamorfozy widać było gołym okiem podczas piątkowego ważenia. Tylko spójrzcie na poniższe nagranie.

Koniecznie musicie też zobaczyć media trening, na którym Laluna pokazała namiastkę tego, czego nauczyła się w ostatnim czasie.

Zdjęcia celebrytki znajdziecie w galerii poniżej.

Gdzie oglądać walkę Laluny z Królowych życia?

Lala Laluna już dzisiaj zawalczy na gali Fame MMA 14. Sprawdziliśmy, gdzie będziecie mogli obejrzeć jej pojedynek.

Podobnie jak poprzednie gale FAME, będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 29,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 14 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 34,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz poprzednich wydarzeń FAME 11, FAME 12 i FAME 13.

>> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 14 <<

Będziecie oglądać walkę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_official, @slodki_slony

Magda Gessler sprzedaje torty na komunię! Za apetyczne ciacha trzeba słono zapłacić

Fagata, fot. Instagram @fagataaa, screenshot YouTube

FAME MMA 14. Fagata na kilka dni przed galą stała się gwiazdą głośnego skandalu. To tak zdobyła popularność w sieci. Jest komentarz