w

Doda rozgadała się na temat emerytury. Zdradziła, na jakie świadczenie liczy. „W życiu nie opłaciłam ani jednej…”

Doda - fot. Instagram @dodaqueen
Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda od lat podbija show-biznes, ale zdaje się, że w ostatnim czasie chce zupełnie zawojować branże i wynieść swoją karierę na wyżyny. To przekłada się również na jej finanse. W jednym z ostatnich wywiadów rozgadała się na temat emerytury. Będzie głodowa?

Doda zyskała ogromną rozpoznawalność w chwili, gdy została wokalistką Virgin. Zespół na początku może nie odnosił spektakularnych sukcesów, ale ona zadbała o to, by zrobiło się o nich głośno. Kilka głośnych skandali, małżeństwo z Radosławem Majdanem, o którym opowiadała bez ogródek, później rozwód i medialne pranie brudów zapewniły jej tytuł naczelnej skandalistki rodzimego show-biznesu.

Z biegiem czasu jednak zerwała z tym wizerunkiem tak jak i ze wspomnianą wcześniej grupą. Zmieniła image, zaczęła się inaczej zachowywać oraz postawiła na karierę solową i odniosła sukces, jakiego mogą pozazdrościć jej koledzy i koleżanki z branży. Najlepszym tego dowodem jest chociażby fakt, że doczekała się dwóch programów emitowanych w Polsacie. W Doda. 12 kroków do miłości szukała kandydata na partnera, a w Doda. Dream Show odsłania kulisy przygotowań do ekskluzywnych koncertów.

Doda o emeryturze. Liczy na wysokie świadczenie?

Artystka nie ukrywa, że w przeszłości zdarzało jej się podejmować złe decyzje — tak było chociażby w przypadku współpracy z eks mężem, Emilem Stępniem, przez którego popadła w poważne problemy prawne. Na szczęście udało jej się wyjść z tego obronną ręką, a prawda o jego szemranych interesach ujrzała światło dzienne.

O wiele rozsądniej podeszła do swoich finansów. W wywiadzie dla Super Expressu zdradziła, że nie obawia się o wysokość swojej emerytury. Kwestie związane z księgowością powierzyła mamie, Wandzie Rabczewskiej, która zajmuje się wszelkimi rozliczeniami. Dzięki niej nie musi martwić się o swoją przyszłość.

Myślę, że będę miała dobrą emeryturę. Odprowadzam wszystkie składki. Moja mama zajmuje się całą moją księgowością, więc nie ma ani jednej faktury, która byłaby nieopłacona. Moja mama jest profesjonalistką. Jest świetna i świetnie prowadzi moje finanse. Ja nigdy w życiu nie zapłaciłam ani jednej faktury. Nie umiem, nie znam się. To mama wypełnia mi wszystkie pity.

Zobacz także: Ujawniono wysokość głodowych emerytur znanych gwiazd. Tyle, co miesiąc dostają Tyszkiewicz, Rodowicz, Lipowska, Piekarczyk

Co ciekawe, wokalistka zdradziła, że żyje bardzo oszczędnie i nie marnotrawi pieniędzy.

Ja po prostu żyję skromnie. Przewartościowałam moje życie, a więc i finanse. Wyszło mi to na dobre. Lepiej mi się żyje, gdy wydaję mniej — wyjaśniła.

Zaskoczyła was tym wyznaniem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Timothee Chalamet, Kylie Jenner - fot. Instagram @tchalemet @kyliejenner

Kylie Jenner i Timothee Chalamet przyłapani na koncercie Beyonce. Plotki o ich romansie to jednak prawda! (WIDEO)

Sebastian Fabijański - fot. AKPA

Sebastian Fabijański opublikował wyniki badań. Jednak nie symulował kontuzji podczas Fame MMA 19?