w

Bartosz Zmarzlik wkrótce zostanie TATĄ! Fani szaleją ze szczęścia, a my patrzymy na krągły brzuszek jego żony. Poród tuż tuż (FOTO)

Bartosz Zmarzlik zostanie tatą, Sandra Grochowska - fot. Kurnikowski/AKPA
Bartosz Zmarzlik zostanie tatą, Sandra Grochowska - fot. Kurnikowski/AKPA

Bartosz Zmarzlik przekazał nieoczekiwanie, że już wkrótce jego rodzina się powiększy. Wraz z żoną oczekują narodzin drugiego dziecka. Przyszła mama pokazała ciążowe krągłości.

Bartosz Zmarzlik to jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych żużlowców w Polsce. Od tego sezonu jest zawodnikiem Motoru Lublin, ale też występuje w lidze szwedzkiej dla Lejonen Speedway. Jest czterokrotnym indywidualnym mistrzem świata i indywidualnym mistrzem Europy juniorów, trzykrotnym drużynowym mistrzem świata i dwukrotnym drużynowym mistrzem Europy, choć to zaledwie niewielki fragment jego osiągnięć.

W życiu prywatnym także świetnie mu się układa. Od 2011 roku jest w związku z Sandrą Grochowską, z którą wziął ślub 18 listopada 2022 roku. Zmarzlikowie w marcu 2021 roku powitali na świecie syna, Antoniego, a wkrótce dołączy do nich nowych członek rodziny.

Bartosz Zmarzlik po raz drugi zostanie tatą

Bartosz po ostatnich wyczerpujących miesiącach wybrał się z rodziną na zasłużone wakacje. Ostatnio opublikował na Instagramie fotkę z urlopu, na którym widzimy, jak idzie z żoną, trzymając się za ręce, a obok nich kroczy Antoni. Wszystkim dopisują humory, a z opisu zamieszczonego pod ujęciem dowiadujemy się, że mają ku temu nie lada powody. Żużlowiec wkrótce po raz drugi zostanie tatą!

Urlop w składzie razy trzy. W przyszłym roku +jeden. Pozdrowienia — czytamy.

Na fotografii można dostrzec już delikatnie zaokrąglony brzuszek Sandry. Internauci od razu zasypali ich mnóstwem miłych komentarzy:

  • Anita Włodarczyk: Gratulacje.
  • Liczba członków rodziny musi się zgadzać z ilością tytułów MŚ?
  • Gratulacje dla Was!
  • Gratulacje. Cudowna wiadomość.
  • Wspaniale, wielkie gratulacje!

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Danuta Martyniuk, Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiołkowska - fot. Piętka Mieszko/AKPA, screenshot Instastories @faustynaaj

Daniel Martyniuk wziął ślub w tajemnicy przed rodzicami?! Zszokowana Danuta komentuje rewelacje na jego temat: „JA NIC NIE WIEM”

Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje w sieci zdjęć starszych dzieci. „Słyszałam, że się ich wstydzę”