w

Artur Szpilka pochwalił się nowym tatuażem! Najpierw szyja, teraz cały kark. Fani podzieleni (ZDJĘCIA)

fot. Instagram

Artur Szpilka kilka dni temu pochwalił się napisem, który zajął całą szyję. Tym razem pokazał nowy tatuaż, znajdujący się na jego karku.

Kontrowersyjny pięściarz ostatni raz walczył na ringu w maju tego roku. Jego rywalem był Łukasz Różański, który najpierw kilkukrotnie posłał Szpilkę na deski, a następnie ciężko znokautował już w pierwszej odsłonie i wygrał pas WBC International w kategorii bridger.

Szpilka po tamtej porażce przyznał, że póki co nie czuje potrzeby powrotu na ring. Skupił się na trenowaniu innych zawodników i nie przygotowywał się do żadnego starcia, więc miał sporo czasu na realizację swoich planów, czy pomysłów. Wśród nich znalazły się między innymi dwa tatuaże.

Pierwszym z nich pięściarz pochwalił się w Wigilię. Wyjaśnił, że ma napisane na szyi słowo „Wiara”, gdyż wielu kibiców nie było w stanie tego rozczytać. Co ciekawe, kilka miesięcy wcześniej podobnym tatuażem z napisem „Odwaga” pochwalił się Michał Materla.

– Mój nowy tatuaż od @goorazz 😍🔥 wiele pytań dostałem co tam jest napisane ? Otóż jest to WIARA, która w moim życiu ma największe znaczenie 🙏🏻 Wiara w Boga , w samego siebie i we wszystko co robię 🙏🏻 w poniedziałek kończymy, ale będzie petarda już jest sztos straszny 😍🔥 @goorazz dziękuje za takiego kozaka i polecam Polakom z UK, bo Michal często jest w Anglii, wiec piszcie do niego jest największym kozakiem i zajmuje sie tylko napisami🔥👊🏻 – napisał na Facebooku Szpilka.

Teraz Szpilka na swoich social mediach udostępnił kolejne zdjęcie, na którym pokazał nowy tatuaż. Tym razem jest to liczba 13. W opisie na Facebooku pięściarz napisał:

– Kolejna sesja u Turbo kozaka od napisów 😍 @goorazz serdecznie polecam bo jest kotem strasznym 🔥🔥🔥 pozdrawiam Zawsze ten Sam 👊🏻

Co ciekawe, pierwszy z tatuaży został przyjęty znacznie lepiej. Natomiast pod ostatnimi zdjęciami pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, poniżej sprawdzisz kilka z nich:

– Co za dużo to nie zdrowo…

– Z Deszczu pod rynnę 😀 kwestia gustu ale 13 to kojarzy mi się z szkoła specjalną u mnie w mieście 😅

– Tragedia to jedyne słowo które przychodzi mi do głowy 🤦🤦

– W mojej opinii szyja turbo Kozak 😍😍 Kark zdecydowanie gorzej ale wiadomym jest że to kwestia gustu…

fot. Instagram

Co sądzicie o nowym tatuażu Szpili?

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez admin

Zmarł legendarny komandos Richard Marcinko. To jego jednostka wyeliminowała Bin Ladena!

Szczęśliwa Marianna Schreiber klaszcze i komentuje: „Brawo Panie Prezydencie”