w

Anna Popek w zimie paraduje w stroju kąpielowym. “Zafundowałam sobie śniegowe SPA. “

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Popek w przeciwieństwie do Mai Bohosiewicz korzysta z uroków zimy. Pochwaliła się już z tegorocznego zimowego hartowania organizmu.

Chociaż większość zdjęć w ostatnim czasie publikowanych przez znane osobistości dotyczą lata i tęsknoty za nim, to jednak są na tym świecie osoby, które również uwielbiają zimę. Należy do nich np. Anna Popek, która stara się wykorzystać panujący ostatnio wyjątkowo mroźny okres w Polsce.

Dla porównania Maja Bohosiewicz postanowiła zupełnie uciec przed zimą i wyprowadzić się na jakiś czas do Dubaju wraz z całą rodziną. Jej dzieci uczęszczają już tam do przedszkola, a Maja z mężem wynajęli mieszkanie. Pochwaliła się również, w jaki sposób spędziła święta w tym arabskim kraju.

53-letniej Ani Popek jednak zima niestraszna. Bardzo aktywna w social mediach prezenterka pracująca na co dzień w TVP Info pokusiła się o publikację nagrania, w którym prezentuje się w stroju kąpielowym i to bynajmniej nie na rajskiej plaży.

Gwiazda Telewizji Polskiej, która dała się już poznać również, jako fanka morsowania postawiła tym razem na hartowanie organizmu śniegiem! Napisała: – Dzisiaj mroźna i przyjemna pogoda, ale ponoć ma się to wkrótce zmienić. Dlatego jako zagorzały mors wykorzystałam niską temperaturę i zafundowałam sobie śniegowe SPA. Wam też polecam!

Skorzystacie z polecenia Ani czy jednak wolicie plażę, piasek i znacznie cieplejsze temperatury?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Barbara Kurdej-Szatan miała prowadzić “Mam talent”. Co poszło nie tak?

Alan z “Warsaw Shore” zaatakował Mateusza Murańskiego! Awantura za kulisami! [WIDEO]