w

Aleksandra Kwaśniewska wyjechała na wakacje na Mazury. Po raz pierwszy pokazała, jak wygląda rodzinna rezydencja. Zawiało luksusem

Aleksandra Kwaśniewska pokazała dom na Mazurach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna
Aleksandra Kwaśniewska pokazała dom na Mazurach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska spędza bardzo dużo wolnego czasu w rodzinnej rezydencji na Mazurach. Nigdy wcześniej jednak jej nie pokazywała. Gdy w końcu to zrobiła, wszystkim opadły szczęki. Jak tam pięknie!

Aleksandra Kwaśniewska najwyraźniej bardzo ceni sobie możliwość obcowania z naturą, ponieważ bardzo chętnie wypoczywa z rodziną na Mazurach. W przeszłości, gdy jeszcze była niezamężna, wypoczywała tam z rodzicami. Teraz, korzystając z chwili wolnego od nagrań kolejnych odcinków Miasta kobiet, spakowała walizki i wspólnie z mężem oraz ich ukochanym psem relaksuje się na łonie natury.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała rodzinną posiadłość na Mazurach

Córka byłego prezydenta RP stroni od dzielenia się z mediami swoim życiem prywatnym. Chętnie jednak pokazuje internautom wybrane fragmenty swojej codzienności na Instagramie. Tym samym od kilku dni relacjonuje wypad na Mazury.

Jak dotąd Aleksandra nigdy nie pokazywała rezydencji, która od lat należy do jej rodziny, ale w końcu postanowiła zrobić wyjątek. Na jej profilu ukazało się zdjęcie wykonane wieczorem, na którym możemy dostrzec front budynku.

Dom został wybudowany z czerwonej cegły, a jego ściany porasta gęsty bluszcz. Wokół jest dużo zieleni, którą podświetlają lampy, dające ciepłe światło. Zaraz za schodami prowadzącymi do wnętrza ustawione są donice z kwiatami, a przy pięknych, drewnianych drzwiach stoi stylowa ławeczka, na której można odsapnąć. Wejście osłania wysunięte piętro domu.

Trzeba przyznać, że wieczorem panuje tam niepowtarzalny klimat, dlatego też wcale nas nie dziwi, że Aleksandra tak bardzo lubi odwiedzać to miejsce. Tylko spójrzcie na poniższą fotografię oraz krótkie nagranie, które Aleksandra udostępniła w mediach społecznościowych. Prawda, że pięknie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

6-latek wypadł z balkonu - zdjęcie poglądowe fot. Pexels @Mohammed Mzabi

6-letni chłopiec z Ukrainy wypadł z balkonu. Nie przeżył. Tragedia w Szczawie

[VIDEO] Indyjski polityk napił się ze „świętej rzeki”, aby udowodnić, że woda jest czysta. Trafił do szpitala