w

Aleksandra Kwaśniewska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu. Jej rodzice wywijali na parkiecie, jak zawodowi tancerze!

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają nie lada powodu do świętowania! W czwartek 22 września obchodzili 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji córka byłego prezydenta RP pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z ceremonii. Uwagę od razu przyciągają jej rodzice.

Aleksandra Kwaśniewska bardzo ceni sobie prywatność i nic w tym dziwnego. Od najmłodszych lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów z uwagi na to, że jej ojciec w latach 1995-2005 pełnił funkcję prezydenta RP. Przez krótki okres czasu była związana z telewizją, prowadząc m.in. kulisy Tańca z gwiazdami, jednak ostatecznie zdecydowała się skupić na innych celach zawodowych. Gdy na horyzoncie pojawiła się możliwość prowadzenia Miasta kobiet, nie wahała się ani chwili i wróciła na szklany ekran.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska wyjechała na wakacje na Mazury. Po raz pierwszy pokazała, jak wygląda rodzinna rezydencja. Zawiało luksusem

Kwaśniewskiej nie tylko świetnie ułożyło się życie zawodowe, ale i prywatne. Od dekady jest żoną muzyka Kuby Badacha, z którym zdają się tworzyć naprawdę zgrany duet. Przy okazji okrągłej rocznicy ślubu, udostępniła w mediach społecznościowych niepublikowane dotąd zdjęcia z ceremonii. Jak wyglądała? Kto pojawił się na liście gości?

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcia ze ślubu

Zakochani wzięli ślub 22 września 2012 roku w Kościele Polowym Wojska Polskiego. Świadkami tego wspaniałego wydarzenia byli nie tylko członkowie ich rodzin, ale i przyjaciele, politycy, a także przedstawiciele show-biznesu. Ola i Kuba od początku starali się, by jak najmniej informacji przeciekło do mediów, niemniej jednak i tak w tabloidach aż huczało od plotek i spekulacji.

Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą — wyznała niegdyś w wywiadzie dla Vivy!.

Z uwagi na to, że w tym roku małżonkowie świętują okrągłą, dziesiątą, rocznicę ślubu, Kwaśniewska udostępniła na swoim profilu na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcia.

Nieśmiało nadmienię, że niepostrzeżenie stuknęło mi wczoraj 10 lat mariażu z tym ancymonem i licznik bije — napisała pod karuzelą.

Na jaw wyszło, że na weselu bawiła się m.in. w towarzystwie Ryszarda Kalisza, Borysa Szyca, Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki. Po ich minach można uznać, że zabawa była udana, niemniej jednak wzrok od razu przykuwa była para prezydencka. Joanna i Aleksander Kwaśniewscy szaleli na parkiecie, jak zawodowi tancerze!

Pod postem w mig zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami:

  • Ach co to był za ślub.
  • Gratulacje.
  • Brawo Wy! Najlepszości.
  • Jesteście MEGA. Oboje! Brawo Wy!
  • Ale to zleciało. Pamiętam do dziś. A jak zapominam, to mi przypominają na każdym kroku.
  • Najlepiej było, najlepszego kochani.
  • Miłości, radości i szczęścia bez granic.

Życzymy kolejnych lat w szczęściu i miłości.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel podgrzewa atmosferę. Pochwalił się fotkami z wesela, na które zabrał nową ukochaną. To zupełne przeciwieństwo Kasi!

Franciszek Pieczka nie żyje - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Franciszek Pieczka cały czas był aktywny zawodowo. Na kilka tygodni przed śmiercią syn sfotografował go na planie zdjęciowym