w

6-letni chłopiec z Ukrainy wypadł z balkonu. Nie przeżył. Tragedia w Szczawie

6-latek wypadł z balkonu - zdjęcie poglądowe fot. Pexels @Mohammed Mzabi
6-latek wypadł z balkonu - zdjęcie poglądowe fot. Pexels @Mohammed Mzabi

W sobotę 23 lipca w Szczawie doszło do tragedii. 6-letni chłopiec z Ukrainy wypał z balkonu. Zginął na miejscu. Co wiadomo na ten temat?

Wszystko wydarzyło się w minioną sobotę ok. godziny 15:30 w jednym z pensjonatów w Szczawie. Mimo szybkiej interwencji świadków, którzy wezwali na miejsce pomoc, chłopca nie udało się uratować.

Na miejsce zdarzenia wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy z LPR odstąpili jednak od czynności, ponieważ przed ich przybyciem lekarz stwierdził zgon dziecka — gazetakrakowska.pl zacytowała wypowiedź mł. asp. Bartosza Izdebskiego z zespołu prasowego KWP w Krakowie.

Szczawa. 6-letni chłopiec wypadł z balkonu

Nim przybyło pogotowie, chłopca reanimowali policjanci i ratownicy medyczni, jednak podjęte przez nich działania nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

Na miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Towarzyszył im również technik kryminalistyki.

Z informacji podanych przez portal sadeczanin.info wynika, że chłopiec przebywał w pensjonacie, w którym mieszkają obecnie uchodźcy z Ukrainy. Śledczy próbują ustalić, gdzie w czasie zdarzenia przebywali rodzice 6-latka oraz czym się zajmowali.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Obudzili się na tej samej stacji - fot. screenshot YouTube @Noel Philips

Kupili bilet na nocny pociąg. Obudzili się na stacji, na której wsiadali. „To najdziwniejsze zdarzenie, jakie do tej pory przeżyłem”

Aleksandra Kwaśniewska pokazała dom na Mazurach - fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska wyjechała na wakacje na Mazury. Po raz pierwszy pokazała, jak wygląda rodzinna rezydencja. Zawiało luksusem