w

Aleksandra Kwaśniewska uskarża się na pierwsze dolegliwości wieku dojrzałego. W jej wyglądzie zaszła spora zmiana

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się sporą zmianą na twarzy. To pierwsza oznaka upływającego czasu.

Aleksandra Kwaśniewska już od najmłodszych lat cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Wszystko za sprawą jej ojca, Aleksandra Kwaśniewskiego, który w przeszłości pełnił funkcję prezydenta Polski. Gdy miała 25 lat, otrzymała propozycję udziału w 3. edycji Tańca z gwiazdami. W parze z Rafałem Maserakiem wytańczyła 2. miejsce. Nieoczekiwanie jej kariera w show-biznesie ruszyła z kopyta. W kolejnej edycji prowadziła kulisy tanecznego show, a także realizowała się jako reporterka Dzień dobry TVN. W 2007 roku została dziennikarką Vivy!, a także debiutowała na szklanym ekranie rolą w filmie Korowód. Kwaśniewska udowodniła, że jest kobietą wielu talentów i użyczyła też głosu Śpiącej Królewnie w Shreku Trzecim. Kilka miesięcy później zakończyła współpracę ze stacją.

Nie zrezygnowała jednak z kariery w mediach. Została prowadzącą Małej czarnej emitowanej na antenie TV4 i Polsat Cafe. Nieco później podjęła współpracę z TVN Style, dla którego wraz z matką, Jolantą Kwaśniewską poprowadziła program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias. Z show-biznesu wycofała się po oszustwie, którego dopuściła się jej managerka. Ostatnio jednak wróciła na szklany ekran za sprawą Miasta kobiet, które prowadzi wspólnie z Małgorzatą Rogalską i Olgą Legosz.

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zmianą w wyglądzie

Kwaśniewska 17 lutego tego roku skończyła 41 lat, choć zdaje się, że czas zatrzymał się dla niej już 10 lat temu. Córka byłego prezydenta RP od dawna cieszy się niesłabnącą popularnością oraz uchodzi za jedną z najciekawszych influencerek na Instagramie. Wszystko to za sprawą używanych przez nią hasztagów, które często bawią internautów do łez.

Tym razem Ola była jednak nieco bardziej poważna. W czwartkowe popołudnie udostępniła na swoim profilu zdjęcie w okularach z ciemnymi oprawkami. Wiele osób z pewnością od razu pomyślało, że to jedynie element stylizacji, ale okazało się, że nie. Wzrok 41-latki pogorszył się, przez co zmuszona jest nosić szkła korekcyjne.

#toniestajl #tostarość – napisała.

Obserwatorzy w pierwszej chwili byli zaskoczeni zmianą, jednak wszyscy są zgodni co do tego, że wygląda świetnie i mimo upływającego czasu, nadal jest bardzo atrakcyjną i piękną kobietą.

  • Anna Kalczyńska: Bardzo atrakcyjna starość.
  • Ekstra wyglądasz.
  • Pięknie! I te oczy, te rzęsy.
  • Druga młodość.
  • No to ja bardzo bym chciała tak właśnie staro wyglądać.
  • Tak to się można starzeć.

Zmiana na plus?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Bruce Willis, Złote Maliny

Bruce Willis wybuchnie ze złości. Organizatorzy Złotych Malin upokorzyli go przed fanami. „Powinniście się wstydzić!”

Katarzyna Cichopek

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela od początku było błędem? Aktorka długo zwlekała z decyzją o ślubie. Nie bez powodu