w

Agnieszka Kaczorowska rozgadała się o seksie. Zdradziła kilka pikantnych szczegółów ze swojej sypialni. „Jestem gotowa na WSZYSTKO”

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska jeszcze nigdy nie była tak szczera. Po raz pierwszy rozgadała się na temat seksu z mężem. Zdradziła kilka pikantnych szczegółów. Chyba nikt się tego po niej nie spodziewał.

Agnieszka Kaczorowska to aktorka, tancerka i choreografka, która największą popularność zyskała dzięki roli Bożenki w serialu Klan. W latach 2014-2018 była trenerką w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, w którym miała okazję zaprezentować się w parze m.in. z Rafałem Maślakiem, Krzysztofem Wieszczkiem, Łukaszem Kadziewiczem i Nikodemem Rozbickim. W parze z Krzysztofem udało jej się wytańczyć pierwsze miejsce.

Mimo że Agnieszka nie może pochwalić się bogatą filmografią, udało jej się zdobyć grono wiernych fanów, którzy od lat z zainteresowaniem obserwują, co dzieje się w jej życiu prywatnym. W 2017 roku wyszła za mąż za tancerza Macieja Pelę, z którym doczekała się dwóch córek: 3-letniej Emilii i niespełna rocznej Gabrieli.

Agnieszka Kaczorowska o seksie

Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Najczęściej udostępnia zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Chętnie dzieli się kadrami, na których widać jej córeczki, choć nigdy nie zdecydowała się pokazać ich twarzy. Nie brakuje również romantycznych ujęć z mężem. W wolnych chwilach udostępnia też filmy na YouTube.

Aktorka ostatnio gościła w podcaście Jak mi dobrze w ShowBiznesie i podczas rozmowy rozgadała się o seksie z Maciejem. To pierwszy raz, gdy tak odważnie opowiedziała o tym, co dzieje się w jej sypialni. Wyznała, że mimo dwóch porodów, odczuwa jeszcze większą przyjemność podczas stosunków.

W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku. A przeszliśmy razem tyle – mam na myśli dwa porody – a są to sytuacje bardzo intymne. Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. […] Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było

Przy okazji wspomniała też, jaka jej zdaniem powinna być dobra kochanka. Wyznała, że wraz z ukochanym często eksperymentują, ponieważ nie przepadają za monotonią. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i za mężczyzną, podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość. Wprowadzamy coś nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się.

Agnieszka i Maciej tworzą naprawdę zgraną parę. Okazuje się, że klucz do sukcesu drzemie we wzajemnym zaufaniu, co przekłada się także na ich życie erotyczne.

Wydaje mi się, że wierność, że jestem ja i Maciek, tu się wszystko zamyka i sobie obiecaliśmy, że będzie tak do końca życia, to jest fundament związku, relacji, seksualności i bycia świetną kochanką. To jest baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko — dodała.

Spodziewaliście się po niej takiej szczerości?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Urszula Dudziak, fot. Instagram

Urszula Dudziak ograniczyła aktywność zawodową ze względu na nową pasję. Teraz zajmuje się… Nie zgadniecie.

Sylwia Bomba, fot. Instagram

Sylwia Bomba na randce z Tindera doznała zawodu. Mężczyzna, z którym się umówiła, ZWIAŁ, gdy przyszło do płacenia!