w

Zbigniew Ziobro zmaga się z poważną chorobą? Osoba z jego otoczenia zdradziła, co powiedzieli lekarze. Sytuacja jest bardzo trudna

Zbigniew Ziobro - fot. YouTube @zbigniewziobro
Zbigniew Ziobro - fot. YouTube @zbigniewziobro

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki o rzekomo pogarszającym się stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. Polityk ostatni raz w Sejmie pojawił się w listopadzie. Super Express dotarł do potencjalnego powodu jego nieobecności.

Zbigniew Ziobro to polityk i prawnik. W swojej karierze pełnił już kilka funkcji. Jest liderem Suwerennej Polski, był szefem Ministerstwa Sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. Ostatnimi czasy nie pojawiał się jednak w Sejmie. Nie brał udziału w głosowaniach. Nie było go również podczas expose Mateusza Morawieckiego, ani Donalda Tuska. Super Express dowiedział się, co może być tego przyczyną.

Problemy zdrowotne Zbigniewa Ziobry

Gdy polityk nie pojawił się w Sejmie podczas grudniowych obrad, internauci zaczęli snuć pewne domysły. Pojawiła się plotka, że jego nieobecność spowodowana jest problemami ze zdrowiem. Super Express zwrócił się z prośbą o komentarz do współpracownika polityka. Anonimowy informator twierdzi, że Ziobro rzekomo zmaga się z poważną chorobą, mianowicie z nowotworem złośliwym. Podobno rokowania są trudne.

Ten typ raka, który dopadł Zbigniewa Ziobrę, potrafi niezauważalnie rozwijać się w organizmie całymi latami i długo nie daje specyficznych symptomów, które można wcześniej trafnie zinterpretować – przekazał informator Super Expresu.

Choroba objawia się m.in. chrypnięciem, kaszlem, trudnościami z przełykaniem i bólami zamostkowymi. Ten typ raka rozwija się w ukryciu i trudno go w porę zdiagnozować.

Zbigniew Ziobro ostatni raz pojawił się w Sejmie czternastego listopada. Podczas jego przemówienia można było zauważyć, że przeszkadzała mu chrypa. Według informatora wspomnianego wcześniej serwisu lekarz natychmiastowo wdrożyli radykalną terapią, co wiążę się z długim pobytem w szpitalu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Świąteczne piżamy dla rodziny

Świąteczne piżamy dla całej rodziny. Idealny sposób na wspólne świętowanie!

Waldemar, Ewa, Rolnik szuka żony - fot. YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

Waldemar z „Rolnik szuka żony” w gorzkich słowach wspomina relację z Ewą. Nie gryzł się w język. „Osiągnęła to, o co jej najbardziej chodziło”