w

Wojciech Glanc podzielił się z tabloidem przerażającą wizją przyszłości. „Zacznie wychodzić skryta natura naszych rodaków”

Wojciech Glanc, fot. screenshot YouTube/HipnotyzerPlPlus
Wojciech Glanc, fot. screenshot YouTube/HipnotyzerPlPlus

Wojciech Glanc w wywiadzie dla Pomponika podzielił się niezwykle mroczną wizją. Zdradził, że już w najbliższym czasie wśród Polaków bardzo wzrośnie napięcie. Jeśli myśleliście, że gorzej być nie może, to byliście w błędzie.

Wojciech Glanc to konsultant tarota i hipnotyzer, który w przeszłości zyskał popularność dzięki udziałowi w programach Big Brother i Mam Talent. Od dłuższego czasu jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi wizjami na przyszłość.

O ile przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego w ostatnim czasie w ogóle nie napawają optymizmem, o tyle Glanc ma dla nas jeszcze gorsze wieści. Ostatnio w rozmowie z Pomponikiem wspomniał, że Polacy powinni planować urlopy na przełomie czerwca i lipca, ponieważ w sierpniu sytuacja w Polsce na tyle się pogorszy, że wielu z nas nie będzie stać na wyjazdy.

Czerwiec i lipiec to ostatnie miesiące na wyjazd wakacyjny. Później odczujemy potworną drożyznę. Lipiec będzie miesiącem przełomowym, który bardzo nas zaskoczy i zaszokuje. Korzystajcie teraz z życia, bo za tydzień, dwa może to być już niemożliwe. Nie mamy gwarancji kolejnego dnia — powiedział Tabloidowi.

To jednak nic, w porównaniu z tym, co wyjawił teraz.

Wojciech Glanc zapowiada konflikt Polaków z Ukraińcami

Zdaniem Wojciecha już wkrótce dojdzie do eskalacji napięcia wśród Polaków. Głównym tego powodem mają być stale rosnące ceny produktów oraz pogarszająca się sytuacja materialna rodzin, które będą miały trudności z zaspokojeniem własnych potrzeb. To odbije się na relacjach z uchodźcami z Ukrainy.

Jeśli chodzi o Ukrainę, nie oczekiwałbym pomocy ze strony rządu. Ludzie, którzy pomagają Ukraińcom, nadal będą zdani sami na siebie. Obawiam się wzrostu napięć społecznych i agresji Polaków przeciwko Ukraińcom. Będzie to wywołane ciężką sytuacją materialną. Bo ile można pomagać z własnej kieszeni? Pojawią się nastroje antyukraińskie, ksenofobiczne. Zacznie wychodzić skryta natura naszych rodaków: z jednej strony potrafią być bardzo dobrymi ludźmi, ale jak przyjdzie co do czego i sytuacja zbyt długo jest niewygodna, wtedy robi się niedobrze.

Jasnowidz wspomniał też, że już wkrótce świat show-biznesu pogrąży się w żałobie, ponieważ odejdzie kilku wybitnych artystów.

To będzie bardzo trudny okres dla świata artystycznego. Na przestrzeni tego lata odejście paru gigantów. Zbliża się bardzo ciężki okres — wyznał Pomponikowi.

Kwestia wojny w Ukrainie też nie wygląda najlepiej. W ocenie Wojciecha, nasi wschodni sąsiedzi pokuszą się o użycie eksperymentalnej broni. Na tę chwilę nie jest w stanie powiedzieć, czy jej użycie może realnie zagrozić Polsce.

Dowiemy się też o dziwnej eksperymentalnej broni, która zostanie użyta w Ukrainie. Czy rozleje się to na cały świat? Mam nadzieję, że nie. Ktoś naciąga gumę, która zaraz strzeli.

Trzeba przyznać, że to nie są najlepsze wieści…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Wendzikowska, fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska dostaje wiadomości z życzeniami ŚMIERCI! Wszystko przez stwierdzenie, że niscy panowie nie są przystojni

Ewa Krawczyk, fot. AKPA/Podlewski

Żona Krzysztofa Krawczyka podjęła ważną decyzję w sprawie ich wspólnego domu. Czekała na to 30 lat!