w

Anna Wendzikowska dostaje wiadomości z życzeniami ŚMIERCI! Wszystko przez stwierdzenie, że niscy panowie nie są przystojni

Anna Wendzikowska, fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska, fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska w Dzień dobry TVN wyznała, że w jej ocenie mężczyźni mający 170 cm wzrostu nie są przystojni. W bolesny sposób przekonała się o tym, jak bardzo uraziła ludzi swoją wypowiedzią. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że dostaje obrzydliwe wiadomości.

Anna Wendzikowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która od 2007 roku jest reporterką Dzień dobry TVN. Zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi aktorami. Jest stałą bywalczynią premier kinowych oraz międzynarodowych festiwali i w swojej karierze miała okazję rozmawiać z największymi gwiazdami.

Reporterka nie raz budziła sporo kontrowersji swoimi wypowiedziami, jednak tym razem dolała oliwy do ognia. Przy okazji ostatniej wizyty w studio, komentowała pojawienie się Toma Cruise’a w kontynuacji filmu Top Gun, po trwającej ponad 30 lat przerwie. Podczas rozmowy z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzygą wyznała, że w jej ocenie mężczyźni mający 170 cm wzrostu nie są przystojni, czym wywołała powszechne oburzenie.

Nigdy nie uważałam, żeby był szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonuje do tej swojej męskości — mówiła.

W najnowszym wywiadzie postanowiła wyjaśnić, dlaczego tak surowo oceniła mężczyzn oraz zdradziła, że internauci życzą jej najgorszego.

Anna Wendzikowska dostaje wiadomości z życzeniami śmierci

W sieci rozgorzała dyskusja po tym, co Anna powiedziała na wizji. Wielu internautów pokusiło się o wysłanie jej wiadomości prywatnych, a treść niektórych przeraża.

Trudno, żeby do mnie nie dotarły życzenia rychłej śmierci i inne inwektywy, które dostaję przez różne możliwe kanały komunikacji — powiedziała Plejadzie.

Następnie postanowiła się bronić, tłumacząc, że wcale nie powiedziała, iż nie lubi niskich mężczyzn.

Chcę zaznaczyć, że ja nie powiedziałam ani, że nie lubię niskich mężczyzn, ani, że niscy mężczyźni nie są atrakcyjni. Jedyne, co powiedziałam, to to, że w tradycyjnym rozumieniu trudno nazwać przystojnym mężczyznę poniżej 170 cm. To dlatego, że w moim rozumieniu i z tego, co znam z definicji słownikowych, przystojny jest związany z posturą, niekoniecznie ładny z twarzy czy atrakcyjny. Tego określenia używa się też w odniesieniu do kobiet – przystojna kobieta jest kobietą o ładnej posturze i wysoką. Być może ta słownikowa definicja jest przestarzała i krzywdząca — wyjaśniła.

Dodała też, że oczywiście rozumie, iż niektórzy mogli poczuć się urażeni jej wypowiedzią, niemniej jednak ona także nie raz jest krytykowana przez innych.

Doskonale rozumiem, że ktoś może czuć się dotknięty i zraniony, bo ja też często jestem obiektem negatywnych i mocnych komentarzy. Przy okazji tej sytuacji również usłyszałam dużo niewybrednych komentarzy na swój temat. Szkoda, że osoby, które to piszą nie wymagają od siebie równie dużej delikatności, której oczekują ode mnie. Chcę powiedzieć, że nigdy nie chciałabym stawiać siebie w tej pozycji, że jestem nadawcą jakichś negatywnych, obraźliwych czy krzywdzących komentarzy, więc to nigdy nie było moją intencją. Czasami jest tak w telewizji na żywo, że coś zabrzmi niefortunnie, kiedy zupełnie tego nie planujemy — mówiła Plejadzie.

Ostatecznie zdecydowała się przeprosić wszystkich tych, którzy poczuli się dotknięci.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam, natomiast ja nie komentowałam ogółu czy moich preferencji, ja powiedziałam tylko, dlaczego nie uważam Toma Cruise’a za bożyszcze Hollywood i najseksowniejszego żyjącego mężczyznę. Moja wypowiedź została lekko skrzywiona i wyrwana z kontekstu. Wiem, że żyjemy w ciężkich czasach, wszyscy są sfrustrowani, mają dużo lęków i negatywnych emocji, którym muszą dać wyraz. Trudno, stałam się trochę tarczą w tej sytuacji, ale nie mam pretensji. Rozumiem to, jestem przyzwyczajona — skwitowała.

Poniżej raz jeszcze przypominamy, co Anna Wendzikowska powiedziała w Dzień dobry TVN.

Myślicie, że dziennikarka faktycznie źle się zachowała?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Katarzyna Cichopek zmieniła prawnika i nie zamierza odpuszczać Hakielowi. Koniec z polubownymi ustaleniami!

Wojciech Glanc, fot. screenshot YouTube/HipnotyzerPlPlus

Wojciech Glanc podzielił się z tabloidem przerażającą wizją przyszłości. „Zacznie wychodzić skryta natura naszych rodaków”