w

Wiadomości czy reklama „Sylwestra Marzeń”? Widzowie oburzeni

Fot. YouTube / Screenshot

Środowe wydanie wiadomości widzowie TVP zapewne jeszcze długo będą pamiętać. Dawno nie dowiedzieliśmy się tak mało o bieżących wydarzeniach w kraju i na świecie i to nawet w Telewizji Polskiej.

Pomińmy na chwilę rzetelność treści, a skupmy się raczej na ogólnej formule przekazywania informacji. Bez względu na przekonania polityczne każda osoba oglądająca wieczorne wiadomości oczekuje, że dowie się z nich, co wartego uwagi wydarzyło się w ostatnim czasie.

Zdecydowana większość widzów wiadomości TVP ma również podobne oczekiwania. Środowe wieczorne wydanie przygotowane przez Telewizję Polską temu – jak mogłoby się wydawać – prostemu wyzwaniu nie podołało.

TVP poświęciło aż 17 minut przeznaczonego na wiadomości na relację z przygotowań do „Sylwestra Marzeń”, który odbędzie się w Zakopanem. Widzowie mogli również obejrzeć teledysk jednej z gwiazd, którą zobaczymy na piątkowej scenie.

Ponadto TVP w trakcie trwania tej jakże istotnej relacji pokazywało również ujęcia roześmianych turystów spacerujących po górskich uliczkach. Reporter TVP zaczepiał przypadkowych przechodniów, którzy jednogłośnie oznajmiali, że wyczekują występów ulubionych artystów.

Widzowie zirytowani

Internet szybko zareagował na wieczorną twórczość TVP. Mnóstwo osób wylało swe żale i zwracało uwagę, że w trakcie całego programu przez relację z przygotowań do Sylwestra zabrakło między innymi informacji o liczbie zachorowań i zgonów na COVID-19.

Oglądaliście to wydanie wiadomości w TVP? Co o nim sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Jacek Murański chce walki z Tomaszem Oświecińskim! Padły mocne słowa: „Zdradził swoich przyjaciół” (VIDEO)

[QUIZ] Jak dobrze znasz Cezarego Pazurę?