w

Tori Spelling ROZWODZI SIĘ z mężem. Gwiazda „Beverly Hills, 90210″ była z Deanem McDermottem przez osiemnaście lat

Dean McDermott, Tori Spelling - fot. YouTube @rumorjuice
Dean McDermott, Tori Spelling - fot. YouTube @rumorjuice

Zagraniczne media poinformowały, że Tori Spelling rozwodzi się z Deanem McDermottem po 18 latach małżeństwa. O pierwszych problemach pary było głośno już dziesięć lat temu. Teraz ujawniono szczegóły dotyczące dokumentów, które aktorka złożyła do sądu.

Tori Spelling to amerykańska aktorka. Ma na swoim koncie wiele ról telewizyjnych. Najwięcej widzów kojarzy ją z roli Donny Martin w serialu Beverly Hills, 90210, który był jedną z najpopularniejszych produkcji lat 90. Deana McDermotta poznała na planie filmu Zbrodnia w mojej głowie. W 2006 roku wzięli ślub. Doczekali się razem pięciorga dzieci.

Tori Spelling złożyła pozew o rozwód

Od 2007 roku małżeństwo miało swoje własne reality show pt. Tori & Dean: Inn Love, które emitowano przez kilka lat. Fani mogli śledzić codzienne życie pary, ich przygody, jak również trudności.

Kilka lat po ślubie w mediach pojawiły się plotki o niewierności aktora. W 2013 roku przyznał się do romansu z 23-letnią kobietą. Później okazało się, że to nie była jego jedyna kochanka. Para próbowała naprawić swoją relację na oczach całego świata w programie True Tori.

Gdybym był szczęśliwy, nie szukałbym innej kobiety! Sama zdradziłaś pierwszego męża ze mną, bo nie radził sobie w łóżku. Czego się zatem spodziewałaś? – powiedział w jednym z odcinków McDermott.

Po kilku miesiącach Spelling przekazała informację, że postanowiła wybaczyć mężowi dla dobra piątki dzieci. Jednak w 2021 roku paparazzi zauważyli, że aktorka przestała nosić obrączkę. W czerwcu zeszłego roku mężczyzna potwierdził, że ich małżeństwo dobiegło końca.

Z wielkim smutkiem i ciężkim sercem muszę poinformować, że po 18 latach razem i wychowaniu piątki niesamowitych dzieci, ja i Tori Spelling postanowiliśmy powędrować osobnymi drogami i zacząć nowe życie osobno – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mimo że postanowili nie być już razem, wciąż pozostawali w formalnym związku. Dopiero teraz, po dziewięciu miesiącach, portal Page Six poinformował, że aktorka złożyła pozew o rozwód. W dokumentacji sądowej podano za przyczynę rozpadu małżeństwa różnice nie do pogodzenia. Złożony wniosek zawiera prośbę o wspólną opiekę prawną nad dziećmi, z wyłączeniem opieki fizycznej. Kwestie alimentów i podziału majątku nie zostały jeszcze doprecyzowane.

fot. YouTube screenshot @RumorJuice
fot. Instagram @torispelling
fot. Instagram @iamdeanmcdermott

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Elżbieta Romanowska, kot Karolek - fot. Instagram @elaromanowska fot. Facebook Fundacja Serce dla Zwierząt

Afera w „Nasz nowy dom”. Poszło o chorego kota rodziny, u której przeprowadzono remont. Architekt odpowiedział na wpis fundacji, która opiekuje się zwierzęciem

fot. Pexels @PhotoMIXCompnany

Wierzenia ludowe na temat Wielkanocy. Wystarczy zrobić TO, aby zapewnić sobie szczęście i dobrobyt na cały rok