w

Szczęście u Roberta Gawlińskiego. Jego rodzina się powiększy. „Bardzo się cieszymy”

Robert Gawliński z zespołem Wilki - fot. Instagram @robert_gawlinski
Robert Gawliński z zespołem Wilki - fot. Instagram @robert_gawlinski

Robert Gawliński jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Doczekał się dwóch synów, którzy poszli jego śladami w świat muzyki. Okazuje się, że dzięki jednemu z nich jego rodzina się niedługo powiększy.

Robert Gawliński jest znanym muzykiem, który od kilku dekad jest aktywny w branży. Początkowo grał z zespołem Madame, ale to jako lider i wokalista grupy Wilki zyskał ogromną sławę. Formacja wciąż działa, choć w nieco innym składzie.

Dziś u boku ojca w zespole grają także jego synowie. Tych muzyk wraz z żoną Moniką doczekał się dwóch, bliźniaków Beniamina i Emanuela. To właśnie jeden z nich już za kilka dni stanie na ślubnym kobiercu.

Syn lidera Wilków się żeni

Muzyk w 1987 roku poślubił Monikę, która obecnie jest menadżerką zespołu Wilki. Para wydała na świat dwóch synów, Beniamina i Emanuela. Ci poszli w ślady ojca i także zajęli się muzyką, z czasem dołączyli do formacji. Pociechy muzyka są już dawno dorosłe, bo mają 31 lat. Teraz pierwszy bliźniak, który pojawił się na świecie, stanie prze ołtarzem z ukochaną.

Benio pierwszy się urodził i pierwszy się żeni. Jesteśmy bardzo przejęci i podekscytowani tym wydarzeniem — poinformował Fakt Rober Gawliński.

Beniamin, bo to o niego chodzi, spotyka się z Julią od długiego czasu. Oboje są zaangażowani w działalność zespołu. Rodzice 31-latka pękają z dumy i cieszą się, że dziewczyna w końcu oficjalnie zostanie częścią rodziny.

Będzie nowa pani Gawlińska, bardzo się cieszymy. Długo Benio i Julią są parą już od wielu lat. Julia też występuje na koncertach Wilków. Bardzo to przeżywamy jako rodzice — powiedziała Monika Gawlińska dla Faktu.

Para ma stanąć na ślubnym kobiercu już w tę sobotę. Ojciec pana młodego bardzo liczy też na wnuki, ale nie ma zamiaru wywoływać presji na przyszłej młodej parze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sinead O'Connor - fot. Instagram @oconnor.sinead

Taka była ostatnia wola Sinead O’Connor. „Jeśli jutro twoja matka umrze…” Co kazała zrobić dzieciom po swojej śmierci?

Małgorzata Rozenek - fot. screenshot Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek już nie musi martwić się o karierę. Dostała nową pracę! TO teraz będzie robić