w

HahaHaha

Syn Brada Pitta i Angeliny Jolie UDERZA w ojca! W sieci pojawił się mocny wpis nastolatka. „Światowej klasy DUPEK”

Brad Pitt, Pax Jolie-Pitt - fot. screenshot YouTube @HollywoodPipeline, @canalplussportpolska
Brad Pitt, Pax Jolie-Pitt - fot. screenshot YouTube @HollywoodPipeline, @canalplussportpolska

Internet obiegł szokujący wpis, którego autorem rzekomo jest jeden z synów Angeliny Jolie i Brada Pitta. 16-letni wówczas Pax Jolie-Pitt złożył aktorowi życzenia z okazji Dnia Ojca, wylewając w nich całą złość i żal do niego. Nie przebierał w słowach i zarzucił, że zamienił życie jego bliskich w piekło. Co napisał?

Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par światowego show-biznesu. Oboje mają na swoim koncie niezliczone sukcesy zawodowe, a przy tym jakby się mogło wydawać, dobre serca. Aktorka chętnie angażuje się w akcje społeczne i nie pozostaje obojętna na cierpienie innych ludzi. To skłoniło ją do podjęcia decyzji o adopcji dzieci.

Pierwszego malucha, Ratha Vibola adoptowała jeszcze z ówczesnym mężem Billym Bobem. Po rozwodzie została jego wyłącznym opiekunem. Gdy plotki o jej związku z Bradem Pittem się potwierdziły, para wzięła pod swój dach pochodzącą z Etiopii Zaharę Marley Yemsrach. 27 maja 2006 roku zakochani powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Niespełna rok później Jolie zaadoptowała 3-letniego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax Thien. Maluch został porzucony po porodzie w szpitalu. W 2008 roku do rodziny dołączyły bliźnięta urodzone przez Angelinę – Knox i Vivienne.

Jolie i Pitt przez lata chronili dzieci przed mediami. Oczywiście w tym czasie nie raz aktorka pojawiała się na czerwonym dywanie w towarzystwie pociech, ale stroniła od dzielenia się ze światem kulisami ich życia prywatnego. Po latach, gdy media obiegła wieść o jej rozstaniu z Bradem, wyszło na jaw, że świetnie chroni prywatność rodziny, bo dopiero wtedy okazało się, że tylko z pozoru byli idealnym małżeństwem.

Jeden z synów Angeliny Jolie i Brada Pitta uderza w ojca

Mimo że eks małżonkowie walczą ze sobą w sądzie od 7 lat, to nadal wiele szczegółów wychodzi na światło dzienne. Rzekomym powodem ich rozstania miała być przemoc, którą aktor podobno stosował nie tylko wobec odtwórczyni głównej roli w filmie Lara Croft Tomb Raider, ale i dzieci. Niedawno wyszło na jaw, że podobno zaczął dusić jedną z pociech podczas lotu samolotem. Żadna ze stron nie skomentowała jednak tych doniesień, z pewnością mając na uwadze dobro gromadki.

Dzieci aktorów stają się coraz bardziej aktywne nie tylko w przestrzeni publicznej, ale też w mediach społecznościowych. Do niedawna można było odnieść wrażenie, że trzymają się z dala od konfliktu rodziców, lecz jak ustalił portal Daily Mail, wszystko wskazuje na to, że w 2020 roku Pax Jolie-Pitt przerwał milczenie i wrzucił do sieci mocny wpis. Z uwagi na to, że cała uwaga mediów była skupiona na Angelinie i Bradzie, nikt nie zauważył, jakie życzenia złożył gwiazdorowi z okazji Dnia Ojca. Z opisu nastolatka można by wywnioskować, że 59-latek naprawdę źle traktował rodzinę.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla tej światowej klasy du*ka! Wielokrotnie udowadniałeś, że jesteś okropną i podłą osobą. Nie masz szacunku ani empatii wobec czwórki swoich najmłodszych dzieci, które drżą ze strachu w twojej obecności. Zmieniłeś życie moich najbliższych w piekło. Możesz mówić sobie i światu, co chcesz, ale prawda pewnego dnia wyjdzie na światło dzienne. Więc wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, ty cholernie okropny człowieku! – miał napisać.

Myślicie, że to dobrze, gdy dzieci włączają się w konflikt między rodzicami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Adam Ferency - fot. Baranowski/AKPA

Adam Ferency otwarcie o problemach zdrowotnych. Od lat walczy z wyniszczającą jego organizm chorobą. „Nie chcę zdechnąć”

MrBeast - fot. YouTube @mrbeast

Youtuber MrBeast pogrzebany ŻYWCEM! Spędził tydzień w trumnie przysypanej dziewięcioma tonami ziemi. „To najstraszniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek robiłem” (WIDEO)