w

Rihanna i ASAP Rocky to już przeszłość? Wokalistka miała przyłapać go na ZDRADZIE! Poród tuż tuż, a w sieci huczy od plotek o ROZSTANIU

A$AP Rocky, Rihanna, fot. screenshot YouTube, Ig @badgalriri
A$AP Rocky, Rihanna, fot. screenshot YouTube, Ig @badgalriri

W sieci nie milkną plotki o tym, że Rihanna rozstała się z A$AP Rockym! Podobno miała go przyłapać na zdradzie ze znaną projektantką. Co pisze zagraniczna prasa?

Rihanna jest najpopularniejszą barbadoską wokalistką na świecie. Gdy tylko pojawiła się na scenie, zyskała grono wiernych fanów. Pierwsze dwa albumy, które nagrała: Music of the Sun i A Girl Like Me odniosły spektakularny sukces, plasując się w Top 10 zestawienia magazynu Billboard. Międzynarodową rozpoznawalność zagwarantował jej utwór Umbrella, który doczekał się aż 9. nominacji do Grammy.

Artystka od dłuższego czasu była w związku z A$AP Rockym. Para wydawała się być w sobie naprawdę zakochana. 31 stycznia 2022 roku media obiegła wieść, że spodziewają się dziecka. Wokalistka przez długi czas ukrywała przed fanami radosną nowinę. Dopiero gdy miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek, została przyłapana przez fotoreporterów podczas wspólnej przechadzki z partnerem.

Rihanna i A$AP Rocky nie są już razem?

Rihanna dwa lata temu udzieliła wywiadu Vogue’owi, w którym zdradziła, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat chce założyć rodzinę i nie wyklucza, że będzie wychowywała dziecko samotnie. Jeżeli był to plan, a w plotkach jest, choć ziarno prawdy, wiele wskazuje na to, że zaczęła go realizować.

W mediach aż szumi od głosów, że związek piosenkarki i rapera jest już przeszłością. Kilka dni temu przyszła mama pojawiła się na okładce wspomnianego magazynu. Podczas wywiadu przyznała, że ciąża była wpadką. Krótko po tym na Twitterze zaczęły pojawiać się wpisy, w których czytamy, że A$AP Rocky zdradził ukochaną podczas tygodnia mody we Francji. Rzekomo przyłapała go w niedwuznacznej sytuacji z projektantką butów, Aminą Muaddi. Informację tą niejako potwierdził pracownik francuskiego Vogue’a, który napisał, że Riri odeszła od ojca swojego nienarodzonego dziecka.

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się. Rihanna zerwała z nim po tym, jak przyłapała go na zdradzie. Raper i Amina znają się od lat, bo kiedyś współpracowali — czytamy we wpisie Louisa.

Ten sam mężczyzna przekazał, że raper i projektantka znają się od lat i już w przeszłości czuli do siebie miętę. Podobno ostatnio spotkali się w restauracji Craig’s w Los Angeles. Sytuacja jest na tyle niefajna, że Amina zaprojektowała dla Rihanny kilka par butów, a na jej profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć barbadoski.

Amina zaprojektowała kolekcję butów dla Fenty, autorskiej marki Riri. Piosenkarka jest często widywana w jej projektach. Sprawy nabrały rumieńców podczas wspólnej kolacji w restauracji Craig’s. Rihanna dała Muaddi unfollow — dodał.

Myślicie, że to może być prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Elżbieta II, książę Harry, Meghan Markle, fot. Instagram @theroyalfamily, @sussexroyal

Książę Harry i Meghan Markle po dwóch latach rozłąki przyjechali do Wielkiej Brytanii! Zadali rodzinie królewskiej potężny cios

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel nie może pogodzić się z rozstaniem? Pokazał niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu. „Droga wybiera nas, nie my ją”