w

Potrafisz dostrzec przerażający szczegół na tym zdjęciu? Wielu internautów gdy TO zauważyło, było bliskich zawału!

Fot. RelayHero
Fot. RelayHero

Rodziny chętnie robią sobie pamiątkowe zdjęcia, by po latach móc wrócić do wspomnień oraz raz jeszcze przyjrzeć się twarzom swoich malutkich wówczas pociech. To świetny biznes dla fotografów, którzy wyspecjalizowali się w familijnych sesjach. Zastanawiasz się, co mogłoby pójść nie tak, skoro wszystkim zajmuje się profesjonalista? Okazuje się, że czasami może uchwycić coś, czego nigdy nie chcielibyśmy zobaczyć.

W dobie internetu niemal wszyscy lubią się fotografować i chwalić efektami mniej lub bardziej profesjonalnych sesji na swoich profilach w mediach społecznościowych. Sami z pewnością nie raz natknęliście się na piękne rodzinne ujęcia, które przykuły waszą uwagę. Zazwyczaj nasz wzrok skupia się na twarzach, przez co nie dostrzegamy pewnych szczegółów. W tym przypadku internauci wykazali się jednak niebywałą spostrzegawczością, a gdy zorientowali się, co nie gra na tym ujęciu, wielu z nich było bliskich zawału. Dlaczego?

Jesteś w stanie TO zauważyć?

Poniżej możecie zobaczyć przykład szczęśliwej rodziny: dwoje rodziców pozujących z trójką swoich pociech siedząc na drewnianej huśtawce. W kadr wdarł się również ich pies. Wydawałoby się, że to normalny kadr, prawda? Co ciekawe, wśród wielu użytkowników wywołuje prawdziwe przerażenie, a to za sprawą jednego szczegółu. Wiesz, o czym mowa?

Fot. RelayHero
Fot. RelayHero

Zauważyłeś to? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie wskazówkę. Wytęż wzrok i dokładnie przyjrzyj się lewej stronie zdjęcia. Nie martw się, jeśli nie zauważysz tego za pierwszym razem.

Fot. RelayHero
Fot. RelayHero

Jak myślisz, czyja to ręka? Zauważ, że dziewczynki się nie obejmują, a siedząca obok nich mama trzyma w objęciach dziecko, jak to więc możliwe? Internauci wysnuli już kilka teorii na temat tajemniczej dłoni.

Jak łatwo się domyślić, pierwsza z nich twierdzi, że to musi być dłoń ducha. Niezależnie od tego, czy wierzysz w zjawiska paranormalne, czy też nie, ta wersja przekonała wiele osób, które na myśl o zjawie dostają gęsiej skórki. Do wyjaśnienia pozostaje jeszcze jedna kwestia: czy to duch uwięziony w tym miejscu, a może taki, który towarzyszy rodzinie na każdym kroku? Tego się raczej nie dowiemy.

Druga teoria jest już bardziej przyziemna. Zdaniem RelayHero tajemnicza dłoń w rzeczywistości należy do kobiety trzymającej na kolanach niemowlę, natomiast starsza dziewczynka została doklejona do zdjęcia przy użyciu programu komputerowego.

Która teoria do was przemawia? Raz jeszcze przyjrzyjcie się powyższemu zdjęciu i podzielcie się swoją opinią w komentarzach. Tak czy siak, chyba zgodzicie się z nami, że to dziwne i zarazem przerażające…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wyszło na jaw, z kim Katarzyna Dowbor poprowadzi „Pytanie na Śniadanie”! Tego nazwiska nikt się nie spodziewał

Marcin Gortat - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wydało się! Taką emeryturę pobiera Marcin Gortat. Kwota z kosmosu