w

Popularny influencer poddał się serii operacji by wyglądać jak KOREANKA. Wydał fortunę, a teraz chce cofnąć zmianę. Powód może zaskoczyć

Oli London - fot. Instagram @londonoli
Oli London - fot. Instagram @londonoli

Moda na koreańską kulturę w Europie i na Zachodzie wciąż dobrze się utrzymuje. Nie brakuje przy tym szokujących informacji o fanach. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych jest Oli London, który wydał setki tysięcy, by wyglądać, jak Koreańczyk. Chciał upodobnić się do swoich idoli. Teraz zdecydował się na ponowną zmianę wyglądu.

Oli London jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych influencerów. Nie zdobył on wielkiego uznania wśród fanów k-popu i koreańskiej kultury. Wszystko przez jego obsesyjną fascynację idolami. Przez długi czas było o nim głośno z powodu wyzywającego zachowania i komentarzy. To on chciał maksymalnie upodobnić się do Jimina z zespołu BTS. Wydał na to ponad pół miliona złotych i przeszedł kilkadziesiąt operacji plastycznych.

Jednak nie była to jedyna szokująca decyzja, jaką podjął. W mediach społecznościowych i podczas wywiadów głosił, że uważa i czuje się Koreańczykiem, choć z tą kulturą związany był jedynie jako fan. Później zrobiło się o nim dość cicho. Wygląda, że była to tylko cisza przed burzą, bo influencer powrócił z nową informacją odnośnie swojego wyglądu i orientacji.

Oli London ponownie się zmienia

Influencer ma za sobą wiele etapów odkrywania swojej tożsamości, którymi otwarcie na bieżąco dzielił się w mediach. Zaczęło się od chęci zmiany wizerunku, by wyglądać, jak południowokoreański muzyk Jimin. Na tym się jednak nie skończyło. Później London twierdził, że dotychczas czuł się źle ze sobą i był uwięziony w swoim ciele. Od tego czasu chciał przypominać artystkę Rose z Blackpink. Zaczął także funkcjonować jako kobieta. Trwało to kilka miesięcy, po których doszedł do nowego wniosku.

Teraz London oznajmił, że skłania się ku tradycyjnemu wyglądowi białego mężczyzny. W związku z tym będzie starał się do odwrócenia efektów wszystkich wcześniejszych operacji. Ta nagła decyzja miała wynikać ze zmian światopoglądowych, jakich doświadczył podczas postrzegania się jako kobiety. Ma on także być od tego czasu zagorzałym chrześcijaninem. Taka zmiana o 180 stopni nie spotkała się ponownie z krytyką w sieci. Z tą musiał radzić sobie od samego początku swojej medialnej kariery.

  • Wystarczyło pójść do dobrego psychologa. Wyszłoby taniej i efekt wizualny nie tak koszmarny.
  • Nie wiem, czy to choroba psychiczna, czy bardziej chęć zwracania na siebie uwagi za wszelką cenę (w sumie jedno może być powiązane z drugim). Widać, że facet robi to, co przyciągnie do niego większą uwagę, teraz akurat doszedł do wniosku, że wyczerpał zainteresowanie innych ludzi swoimi operacjami, to nagle stał się gorliwym katolikiem
  • Tacy ludzie powinni być zamykani i leczeni do końca życia na specjalnych oddziałach.

Myślicie, że tylko szuka atencji czy faktycznie się tak zmienił?

Oli London - fot. screenshot Instagram @londonoli
Oli London – fot. screenshot Instagram @londonoli
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Rolnik szuka żony, Darek i Nicola - fot. YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

„Rolnik szuka żony”. Darek był nieszczery?! Nicola rozpłakała się przed kamerami. „Jestem w szoku, że można tak kłamać”

Anna Wyszkoni - fot. Instagram @annawyszkoni_official, screenshot Youtube @Ania_Wyszkoni

Anna Wyszkoni ostro skrytykowana. Poszło o aranżację piosenki. Fani: „To wykonanie nie powinno mieć miejsca”