w

SuperSuper

Ponad dwie dekady temu siłowali się z otwarciem szampana. Jak teraz wygląda rodzina z kultowego filmiku?

Filmik z otwierania szampana - fot. screenshot YouTube @panorama.kielce mat
Filmik z otwierania szampana - fot. screenshot YouTube @panorama.kielce mat

Ten filmik na YouTube od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Rodzina uwieczniła, jak ojciec i syn mocują się z butelką szampana. Jak teraz wyglądają i co u nich słychać?

Ten filmik od lat cieszy się bardzo dużą popularnością na YouTube. Na oficjalnym profilu rodziny Matuszaków odtworzono go blisko 5 mln razy, a wyświetleń stale przybywa.

Wideo nakręcono z okazji 25. rocznicy ślubu państwa Matuszaków. Chcąc uczcić ten szczególny moment, postanowiono otworzyć szampana. Najpierw zabrał się za to syn, jednak po kilku próbach, korek ani drgnął. Ojciec, dzierżąc w dłoni kamerę, nuci pod nosem Ave Maria. W końcu postanawia przejąć sprawy w swoje ręce i otwiera butelkę, tylko z jakim skutkiem. Trunek wystrzelił pod sufit, zalewając stół i wszystko wokół. Na końcu nagrania możemy zobaczyć, jak rodzina pęka ze śmiechu.

Minęło 25 lat od nagrania filmu z szampanem

Pod publikacją wciąż pojawiają się nowe komentarze. Niektórzy widzowie szczerze przyznają, że regularnie wracają do tego nagrania, wspominając dawne czasy.

  • Ten cały film jest tak zajeb**cie absurdalny… Chłopak, który wygląda jednocześnie na 15 i 40 lat, ojciec nucący Ave Maria i ta piękna scenografia polskiego mieszkania w latach 90, i na końcu ten śmiech. Popłakałem się.
  • Wpadam tu regularnie co 2 lata, aby poczuć tę atmosferę normalności i popatrzeć na Bartusia — to daje mi siłę przetrwania — brzmią niektóre wpisy.

Portal echodnia.eu dotarł do rodziny, która jak się okazuje, od lat mieszka w Kielcach. Dziennikarze postanowili odwiedzić Matuszaków, którzy wyjaśnili, jak powstało nagranie.

Zacząłem filmować nasze rodzinne świętowanie, ponieważ bardzo lubiłem to robić. Bartek miał otworzyć szampana, ale było z tym trudno, więc ja postanowiłem włączyć się do pomocy. Żona przejęła kamerę, a my z synem siłowaliśmy się z szampanem. W tym czasie pies zaczął mnie „atakować” i później czytałem w komentarzach, że chyba chciał mnie ostrzec. Szampan nadal nie dawał się otworzyć, więc wpadłem na pomysł, że spróbuję korek podważyć łyżeczką. Efekt był absolutnie niespodziewany, a jako, że jesteśmy rodzinką, która raczej więcej się śmieje niż jest poważna, to nie przejęliśmy się tym w ogóle, a cała sytuacja mocno nas rozbawiała — powiedział portalowi Tadeusz Józef Matuszak.

Po latach postanowili udostępnić nagranie w internecie. Wtedy jednak nie spodziewali się, że zrobi ono taką furorę.

Dopiero ktoś ze znajomych zwrócił nam uwagę, że nasz materiał cały czas gdzieś w tej sieci się przewija. Rzeczywiście wpisując „otwieranie szampana” jako pierwszy pokazuje się wrzucony przez nas film. Byliśmy bardzo zaskoczeni. Do tej pory jest on popularny i ma już miliony wyświetleń.

Choć od tamtego czasu minęło 25 lat, rodzina nadal z uśmiechem na ustach wraca do filmiku. Od tamtego czasu w zasadzie nie wiele się u nich zmieniło, za wyjątkiem tego, że odszedł ich ukochany jamnik, którego mogliśmy zobaczyć na nagraniu.

Z uwagi na to, że z pewnością wiele osób zastanawiało się, jak teraz wyglądają Matuszakowie, na portalu echodnia.eu opublikowano ich aktualne zdjęcia. Mężczyzna wraz z synem pozowali na nich z kieliszkami szampana. Najwidoczniej ten udało im się otworzyć bez większych komplikacji.

Chcesz zobaczyć zdjęcia popularnej rodzinki z YouTube? Kliknij tutaj, a zostaniesz przekierowany/a do galerii portalu echodnia.eu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Górniak - fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak reaguje na hejt po preselekcjach do Eurowizji. Uważa, że SZATAN maczał w tym palce. „Antychryst to inteligentna bestia”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii - fot. screenshot Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dorobili się willi w Hiszpanii! Przed przeprowadzką zrobili gruntowny remont [ZDJĘCIA]