w

Paulina Nowicka niedawno poślubiła Jakuba Rzeźniczaka. Jak kiedyś wyglądała? Wystąpiła w teledysku znanego rapera [ZDJĘCIA]

fot. Instagram


Paulina Nowicka jest świeżo upieczoną małżonką Jakuba Rzeźniczaka. W przeszłości pracowała jako hostessa, próbowała zostać miss Wielkopolski, a także wystąpiła w klipie muzycznym. Zobaczcie, jak wyglądała.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaskoczyli ostatnio ślubem w Miami, który trzymali wcześniej w tajemnicy przed mediami. Po ceremonii para odpoczywała przez kilka dni na tamtejszych plażach, a następnie świeżo upieczeni małżonkowie udali się na Bahamy.

Podczas relacjonowania romantycznej podróży poślubnej piłkarz nie szczędzi ukochanej komplementów i nazwał ją „piękną i naturalną”, do czego doczepili się internauci, którzy nie wierzą w to, iż nie powiększała ust. W komentarzach doszło do spięcia.

„Ja pani tłumaczę, że Paulina ze względów zdrowotnych nie może mieć zrobionych ust. Jeśli by miała, to bym to przyznał, w czym problem?” – odpowiedział Jakub na jeden z komentarzy.

Jak kiedyś wyglądała i czym zajmowała się Paulina Nowicka?

Dla Pauliny Nowickiej małżeństwo z Rzeźniczakiem nie jest pierwszym związkiem z piłkarzem, ponieważ wcześniej łączyło ją uczucie z Dominikiem Chromińskim, który grał w Stali Rzeszów.

Jeszcze wcześniej Paulina pracowała m.in. jako hostessa, a to, jak Nowicka prezentowała się kilka lat temu, można bez trudu ustalić dzięki jej aktywności w sieci.

W 2016 roku Paulina próbowała zostać Miss Województwa Wielkopolskiego, czym chwaliła się w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu Nowickiej możemy odnaleźć nagranie z wizytówką, którą nagrała przy okazji starań o tytuł najpiękniejszej.

Obecna małżonka Rzeźniczaka dwa lata po tych wydarzeniach pojawiła się również w teledysku do utworu „Cegła w murze” rapera donGURALesko. Na klipie możemy zobaczyć ją odzianą w różową bluzkę i jeansową sukienkę mini.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała. Widzicie zmiany?

fot. Paulina Nowicka w teledysku donGURALesko (YouTube)
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dawid Kubacki po raz drugi zostanie tatą - fot. Instagram @dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki po raz drugi zostanie tatą! Pochwalił się uroczymi kadrami z ciężarną żoną

Pałac Buckingham w ogniu - fot. screenshot Twitter @RawsGlobal, Instagram @theroyalfamily

Pożar w Pałacu Buckigham! Zamaskowany mężczyzna wzniecił ogień pod bramą, omal nie doprowadzając do tragedii. Nagranie obiegło sieć [WIDEO]