w ,

Pamiętacie Zosię z Rodziny Zastępczej? Występuje w popularnym serialu TVN

Fot. Misheel Jargalsaikhan / Instagram

Misheel Jargalsaikhan, którą większość widzów zapamiętała przede wszystkim, jako małą dziewczynkę w serialu Rodzina Zastępcza wróciła do aktorstwa. Zobaczyliśmy ją w stacji TVN.

Serial Rodzina Zastępcza towarzyszył nam przez 10 lat i był jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali. Łącznie wyemitowano 329 odcinków w 18 seriach. Nic więc dziwnego, że wizerunek wielu aktorów, którzy w nim wystąpili zapadł nam na długo w pamięć.

Wśród nich nie sposób pominąć bliźniaczki, czyli Zosię i Elizę grane przez kolejno Misheel Jargalsaikhan oraz Aleksandrę Szwed. Teraz pierwsza z wymienionych wraca do aktorstwa.

Wraca, ponieważ na dobrych kilka lat znikała nam ze świata show-biznesu. Pierwszy raz zrobiła to w 2007 roku, gdy odeszła ze wspominanego serialu i skupiła się na studiach medycznych. Po siedmiu latach znów pojawiła się w telewizji, by po jakimś czasie ponownie zająć się medycyną.

Jak długo tym razem będziemy mogli oglądać na ekranach Misheel Jargalsaikhan? Niestety nie wiemy, ale wierzymy, że jak najdłużej. Aktorka otrzymała rolę w serialu TVN „BrzydUla”, w którym gra Wietnamkę.

Na Instagramie napisała:

– Hey! Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej, zwariowanej rodzinki. Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana. Yu Phan w serialu „Brzydula”, który sama namiętnie oglądałam. Dzisiaj w TVN 7 o 20:00 był kolejny odcinek z moim udziałem, oglądaliście?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Influencerka uzależniła się od operacji plastycznych. Jej zdjęcia szokują internautów. „Dopóki nie umrę, nie przestanę się operować”

Dyrektor TVP przekazał pierwsze szczegóły ws. filmu o Annie Przybylskiej. Podał datę premiery