w

Nie żyje ulubiony trener gwiazd TVN. Jarosław Skiba zginął w tragicznym wypadku

Jarosław Skiba
Jarosław Skiba

Jarosław Skiba był trenerem personalnym, który od dawna współpracował z gwiazdami TVN. Mężczyzna zginął w tragicznym wypadku w Hiszpanii.

Jarosław Skiba nie żyje. Tragiczna wieść obiegła media we wtorek 15 marca. 41-letni trener personalny oraz nauczyciel triathlonu i pływania zmarł tragiczne w Hiszpanii. Informację tą jako pierwszy przekazał Lech Jaroniec. W krótkim oświadczeniu udostępnionym na Facebooku przekazał, że sportowiec został śmiertelnie potrącony podczas przejażdżki rowerowej. Podejrzewa się, że sprawca zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mimo że zbiegł z miejsca zdarzenia, policji w krótkim czasie udało się do niego dotrzeć.

Nie potrafię się pozbierać, ale w porozumieniu z rodziną ucinając spekulacje i krążące od rana plotki potwierdzamy, że Jarek Skiba, nasz przyjaciel i trener zginął wczoraj w Hiszpanii w tragicznym wypadku na rowerze po potrąceniu przez pijanego kierowcę…  – napisał triathlonista na Facebooku.

Jarosław Skiba nie żyje. Gwiazdy TVN wspominają trenera

Jarosław nie tylko był trenerem, ale i niezwykle dobrym człowiekiem. Zasłynął z tego, że wraz z niewidomym triathlonistą, Marcinem Suwartem, stworzył pierwszy w Polsce triathlonowy tandem. Regularnie wspierał akcje charytatywne, a także był ambasadorem akcji Biegiem na pomoc. Jego nagła śmierć poruszyła jego rodzinę, przyjaciół oraz sportowców.

Bartek Jędrzejak bardzo przeżywa śmierć Skiby. We wzruszających słowach pożegnał bliskiego przyjaciela i zdradził, jakim człowiekiem był prywatnie.

Jesteś jak brat. Świetny przyjaciel. Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty. Zabrałeś ze sobą część mnie. Nie będę wrzucał zdjęć w czerni i bieli bo na to nie zasługujesz. Byłeś zbyt dobry i kolorowy. Nigdy nie narzekałeś. W tym układzie to Ja byłem malkontentem i zgorzkniałym staruszkiem. Ty zawsze pełen energii i uśmiechu. Nie słyszałem przez tyle lat abyś o kimś powiedział coś złego.Żyłeś sportem, żyłeś na pełnej k….wie.Żyłeś rodziną i swoimi ukochanymi dziećmi. Żyłeś pasją. Kochałeś świat i ludzi.

Prezenter zdradził, że trener jakiś czas temu przeniósł się do Hiszpanii na stałe. Łączyły ich na tyle bliskie relacje, że Bartek miał zostać ojcem chrzestnym jego kolejnego dziecka. Jeszcze wczoraj wymieniali ze sobą wiadomości.

Marzenia? Miałem do Ciebie wpadać do Hiszpanii. Tam miał być dom. Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko. Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie.

Dzisiaj już tylko Ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi.

Byłeś pierwszym facetem, który po męsku powiedział mi:

„Zawsze możesz na mnie liczyć. Kocham Cię jak brata”

Ja też Cię kocham Bracie!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Część mnie zabrałeś ze sobą.

I obiecuje to będzie teraz mój cel!!! Pracowaliśmy nad tym razem. Ale wierze, że będziesz z góry mocno mnie mobilizował i pokażę Ci six-pack.

Jędrzejak potwierdził także, że sprawca wypadku został zatrzymany.

Jarosław Skiba zginął tragicznie w wypadku rowerowym w Hiszpanii. Został śmiertelnie potrącony przez pijanego kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Hiszpańska policja już go odnalazła!!!

Ze śmiercią trenera nie może pogodzić się także Dorota Gardias, która na Instagramie udostępniła krótki pożegnalny wpis.

Chodzące dobro…
Jarku… Ty wiesz…
Do zobaczenia gdzieś tam…
Nie mam słów.

Joanna Jabłczyńska bardzo ubolewa nad jego śmiercią. Trudno jest jej pogodzić się z tym, że gdy Jarosław zadzwonił do niej kilka dni temu, musiała szybko zakończyć rozmowę.

Zarażał nie tylko sportową pasją, ale przede wszystkim uśmiechem. Jestem pewna, że pod tymi słowami podpiszą się wszystkie osoby, które trenował. Rozmawiałam z Nim kilka dni temu i choć bardzo chciał ze mną dłużej porozmawiać, powiedziałam: „następnym razem, bo teraz nie mam czasu”. Nie odkładajcie tych najważniejszych rzeczy na później. Zadzwońcie, powiedzcie, napiszcie teraz. Do zobaczenia Jarku.

To straszne, jak życie potrafi być ulotne.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, Papież Franciszek, źródło: YouTube

Papież Franciszek od początku wojny w Ukrainie nie wypowiada nazwiska Władimira Putina. Ma ku temu ważny powód

Morawiecki i Kaczyński w Kijowie. Są pierwsze zdjęcia z delegacji [ZDJĘCIA]