w

„Najpiękniejsze bliźniaczki świata” mają już 12 lat. Zobaczcie, jak teraz wyglądają! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Ava Marie i Leah Rose Clements znane są jako najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Cieszące się wielka popularnością dziewczynki niedawno skończyły 12 lat i prężnie działają w branży modelingowej. Jak teraz wyglądają?

Ava Marie i Leah Rose Clements urodziły się 7 lipca 2010 roku w Kalifornii i już od urodzenia dziewczynki wyróżniały się swoim wyglądem. Kilka lat temu Ava i Leah zostały okrzyknięte „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”.

Mama zgłosiła je do agencji

Gdy dziewczynki miały pół roku, mama bliźniaczek Jaqu Clements za namową krewnych postanowiła zgłosić córki do profesjonalnej agencji modelek. Po krótkim czasie kobieta wycofała się jednak z tego pomysłu i zdecydowała, że nie będzie rozpoczynać ich kariery w tak młodym wieku. Jaqu postanowiła skupić się na wychowaniu dzieci, a pod opieką miała także 2-letniego brata bliźniaczek.

Gdy bliźniaczki skończyły 7 lat, temat powrócił. Kobieta spytała córki, czy chciałyby spróbować modelingu, a dziewczynki z entuzjazmem przystały na propozycję.

„Miałam przeczucie, że to będzie dla nich zabawny i ekscytujący rok. Zaczęły podskakiwać, nie mogły się już doczekać, kiedy zaczną” – opisała mama na swoim blogu.

Siostry Clements szybko skradły serca internautów i stały się popularne, a ich kariera od tego momentu ciągle się rozwija.

W 2019 roku rodzinę Clementsów spotkało jednak wielkie nieszczęście. U taty rodzeństwa zdiagnozowano bowiem białaczkę i chłoniaka. Na całe szczęście ojciec bliźniaczek odzyskał zdrowie.

Skończyły 12 lat

„Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie” niedawno skończyły 12 lat. Obecnie na swoim koncie na Instagramie dziewczynki posiadają już niemal 2 mln obserwujących. Bliźniaczki mogą pochwalić się też pokaźną liczba współprac ze znanymi markami.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć, jak teraz wyglądają dziewczynki.

Źródło: Instagram ; theclementstwins.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tragedia w Gdyni. 47-latek miał jedynie wyprowadzić psa znajomej na spacer, skończyło się śmiercią

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. AKPA

Dzisiaj odbędzie się pierwsza sprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela! Przed rozprawą aktorka zabrała głos