w

Marcin Hakiel już planuje ŚLUB? Wraz z Dominiką podsycili plotki

Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek związany był z dwiema partnerkami. Z obecną pozostaje w udanej relacji od kilku miesięcy i zdaje się, że są nierozłączni. Od pewnego czasu coraz częściej da się słyszeć plotki o rychłym ślubie zakochanych. Ukochana tancerza w najnowszym wpisie jasno zasugerowała, że w ich życiu nadchodzą duże zmiany.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek długo dochodził do siebie. W końcu po kilku miesiącach obwieścił światu, że jest w związku, lecz ten okazał się nie dość trwały, by przetrwać próbę czasu. Po rozstaniu na jego drodze stanęła druga Dominika i tym razem wszystko wskazuje na to, że znalazł kobietę idealną na resztę życia.

Zakochani niemalże od początku chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia, a nawet zrobili pasujące do siebie tatuaże. Kobieta pojawiała się na publiczności każdego odcinka Tańca z gwiazdami, by gorąco kibicować tancerzowi i nie dało się nie zauważyć, że nawiązała bliską relację z jego dziećmi, a już zwłaszcza z córką.

Partnerka Marcina Hakiela w pierwszym wywiadzie. Opowiedziała o relacjach z jego córką: „Nie matkuję raczej”. Kasia będzie wściekła?

Marcin Hakiel i Dominika szykują się do ślubu?

Raczej nikt nie ma wątpliwości co do tego, że uczucie Dominiki i Marcina rozkwita, a ich relacja zmierza w dobrym kierunku. Mimo że oficjalnie zostali parą jesienią ubiegłego roku, to już snują poważne plany na przyszłość — tak przynajmniej wynika z ich publikacji w mediach społecznościowych.

W środę w godzinach popołudniowych para podgrzała plotki o ślubie. Dominika udostępniła na Instastory fragment nagrania z wizyty Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego. Tancerz powiedział wówczas:

Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu.

Partnerka nie zostawiła tego bez komentarza, który jest… dość wymowny.

Rychło w czas

– czytamy.

Marcin często udostępnia na swoim profilu relacje Dominiki, w których o nim wspomina i tak też było tym razem. Post opatrzył wyłącznie podpisem busted (przyłapany na gorącym uczynku — przyp. red.).

Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, Dominika – fot. Instagram @marcinhakiel

Po tych publikacjach internauci zaczęli poważnie zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem zakochani nie szykują się do ślubu. Do tej pory jednak nie udało im się wypatrzyć pierścionka zaręczynowego na palcu Dominiki, choć i takie pogłoski obiegły media. Całkiem niedawno byli oni również świadkami ich wirtualnej wymiany zdań na temat posiadania potomstwa i wówczas Marcin zdobył się na odważną deklarację.

Przełomowe wieści z domu Marcina Hakiela! Rodzina tancerza wkrótce się powiększy? Jego reakcja nie pozostawia wątpliwości (FOTO)

Myślicie, że już wkrótce ogłoszą radosne wieści?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny - fot. Instagram @marina_official

Marina doczekała się bajkowego baby shower w PAŁACU. W końcu ujawniła płeć drugiego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Iwona Pavlović - fot. AKPA

Iwona Pavlović w krótkim czasie schudła 18 kilogramów. Wystarczy przestrzegać trzech zasad, by osiągnąć równie spektakularny efekt